TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Zmiana warty w EvoBus Polska: Artur Konarski nadchodzi [WYWIAD]
INFOBUS.PL - Opublikowano: 25.01.2018 12:07:16
Zmiana warty w EvoBus Polska: Artur Konarski nadchodzi [WYWIAD]

Po prawie 5 latach spędzonych na stanowisku prezesa EvoBus Polska Antonio Cavotta opuszcza nasz kraj, a od marca 2018 roku jego obowiązki przejmie Artur Konarski.

Wywiad z Antonio Cavottą można przeczytać tutaj. Dzisiaj publikujemy rozmowę z jego następcą, Arturem Konarskim. Nowy szef EvoBus Polska od prawie 20 lat pracuje w koncernie Daimler. Wcześniej był dyrektorem Działu Produktu i Marketingu Mercedes-Benz Cars Polska. Zna doskonale nasz kraj i lokalne uwarunkowania. Jak powiedział ustępujący prezes Antonio Cavotta: "Jestem przekonany, że dzięki jego doświadczeniu i osobowości będzie kontynuował filozofię firmy zorientowaną na klienta, czyli nastawioną na sukces obu stron".

Od kiedy pracuje Pan w koncernie Daimler?

Pracę dla koncernu Daimler rozpocząłem 18 lat temu w polskiej spółce zajmującej się importem i dystrybucją samochodów oraz części Mercedes-Benz, Fuso i smart. Doświadczenie zawodowe zbierałem w wielu obszarach, począwszy od pracy w dziale logistyki, przy tworzeniu CRM, poprzez prowadzenie Działu Szkoleń i zarządzanie Działem Rozwoju Sieci Dealerskiej, aż do szefa Działu Produktu i Marketingu Mercedes-Benz Cars. Wiele z moich zadań polegało na proponowaniu i wprowadzaniu zmian w organizacji czy sposobie pracy, które ułatwiały klientom poznanie oferty Mercedes-Benz oraz wyjaśniały zalety naszych produktów i usług w sposób dopasowany do oczekiwań klientów.

Jaką ma Pani wizję rozwoju EvoBus Polska?

Najpierw muszę rozpocząć pracę (śmiech). A poważnie, EvoBus Polska jest organizacją cenioną przez klientów za produkty, usługi i profesjonalizm pracowników. W moim przekonaniu to silna i niezmiernie istotna baza rozwoju. Przyszłość wynikać będzie przede wszystkim ze zmian naszego otoczenia. Zmiany w transporcie, i tym samym w wymaganiach naszych klientów, które spowodują takie trendy jak urbanizacja, digitalizacja czy coraz ostrzejsze normy środowiskowe, z pewnością będą duże i w moim przekonaniu nastąpią szybko. Dla EvoBus Polska oznacza to, że nie tylko nasze produkty, ale także cała oferta i sposób działania muszą wręcz wyprzedzać te zmiany, aby w maksymalnym stopniu wspierać naszych klientów w rozwoju ich biznesu. To jest mój cel.

Artur Konarski turystykę i motoryzację ma we krwi. W przeszłości pilot wycieczek. Od zawsze pasjonował się motoryzacją – oczywiście z trójramienną gwiazdą w roli głównej. Wolny czas spędza aktywnie z rodziną, a jego najnowsza pasja to gra w tenisa.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
Mercedes
EvoBus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....