TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Zmiana warty w EvoBus Polska: Antonio Cavotta odchodzi [WYWIAD]
INFOBUS.PL - Opublikowano: 23.01.2018 12:14:14
Zmiana warty w EvoBus Polska: Antonio Cavotta odchodzi [WYWIAD]

Po prawie 5 latach spędzonych na stanowisku prezesa EvoBus Polska Antonio Cavotta opuszcza nasz kraj, a od marca 2018 roku jego obowiązki przejmie Artur Konarski.

Przypomnijmy, że Antonio Cavotta został prezesem zarządu EvoBus Polska 1 maja 2013 r., czyli prawie 5 lat temu. Przez ten czas był odpowiedzialny za sprzedaż autobusów marek Mercedes-Benz i Setra w Polsce. Okres jego prezesury należy ocenić pozytywnie - marka Mercedes-Benz, a przede wszystkim Setra od trzech lat notują rekordowe wyniki w segmencie turystycznym, a wynik miejskiego działu za rok 2017 będzie jednym z najwyższych poziomów odnotowanych przez EvoBus Polska w historii. Antonio Cavotta postanowił podzielić się swoimi refleksjami na koniec swojej pięcioletniej przygody w Polsce, a także zdradził swoje plany na przyszłość.

Co Pan czuje, odchodząc ze stanowiska prezesa EvoBus Polska?

Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem zamieszkać i pracować w Polsce. Poznałem tutaj wielu wspaniałych ludzi, a przede mną pojawiły się też nowe perspektywy. Zawsze będę dobrze wspominał ten okres. W tym momencie trochę jest smutno, że czas spędzony w Polsce dobiegł końca i że będę musiał opuścić zarówno ten kraj, jak i wszystkich zapoznanych tu ludzi.

Jak ocenia Pan te pięć lat? Co udało się przede wszystkim Panu zrobić?

Zawsze czułem się uprzywilejowany faktem, że stoję na czele EvoBus Polska. Jestem bardzo dumny i zadowolony z tego, co udało nam się razem, jako zespołowi, osiągnąć. Rekordowe wyniki ostatnich lat stanowią tylko jedną stronę medalu. Moi pracownicy wiedzą, że o wiele ważniejszy od wyników jest dla mnie sposób, w jaki współdziałamy ze sobą i naszymi partnerami biznesowymi. Korzystając z okazji, chciałbym bardzo podziękować moim pracownikom, klientom i pośrednikom. Bez Waszego wsparcia osiągnięcie takich wyników nie byłoby możliwe. Z czystym sumieniem oddaję EvoBus Polska w ręce Artura Konarskiego. Jestem pewny, iż jest on odpowiednią osobą, aby z powodzeniem poprowadzić firmę w przyszłość.

Co będzie Pan teraz robił? Gdzie będziemy mogli Pana spotkać?

Po 18 latach pracy w koncernie Daimler postanowiłem podążyć inną ścieżką i zmieniłem branżę. Wrócę do Niemiec i pomogę w rozkręcaniu biznesu z zakresu ochrony środowiska i nowych, zielonych technologii. Mam nadzieję, że niebawem spotkam ludzi, których tutaj zostawiam, gdyż jako fan autobusów zamierzam pojawiać się na branżowych targach.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
Mercedes
EvoBus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....