TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Zimowa ofensywa PolskiBus.com
Aleksander Kierecki - Opublikowano: 12.12.2012 22:08:51 2 komentarze
Zimowa ofensywa PolskiBus.com

PolskiBus.com rozpoczyna wielką zimową Bonanzę i rzuca na rynek aż 50 000 biletów w cenie 1 zł za bilet plus 1 zł za rezerwację.  Promocyjne bilety dotyczą wybranych kursów realizowanych w dniach od 8 stycznia do 25 marca 2013 r. To aż 5 razy więcej biletów w cenie 1 zł w porównaniu do poprzedniej akcji ze styczna br. Skąd teraz tak szeroko zakrojona akcja? Wystarczy włączyć telewizor i posłuchać chociażby o problemach Kolei Śląskich czy zobaczyć zdjęcia „arktycznej toalety”w pociągu. To idealny moment, żeby spróbować „odbić”kolejowych pasażerów, tym bardziej, że promocyjny okres pokrywa się z zimową przerwą na uczelniach i feriami. Dlatego właśnie teraz, w tym newralgicznym i wymagającym wobec firm transportowym okresie PolskiBus chce powalczyć o polskich klientów na dalekobieżnych liniach. Argumentem jest oczywiście cena, ale także jakość usług. Czy ta inwestycja się opłaci? Zobaczymy. Na pewno liczba promocyjnych biletów świadczy o tym, że jest to ważny moment w historii firmy, która rozpoczęła działalność w czerwcu 2011 r. Od tamtej pory zostało sprzedanych już ponad 2 000 000 biletów autokarowych.

A tak zimową „bonanzę komentuje”Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com: -„Mamy nadzieję, że nasza oferta zachęci nowych pasażerów, którzy już słyszeli o naszych wspaniałych czerwonych autokarach PolskiBus.com, lecz jeszcze nie mieli możliwości skorzystania z naszych usług. To idealna okazja, aby przekonać się o tym, iż można podróżować wygodnie i w bardzo dobrej cenie.”A nowa postać w barwach PolskiegoBusa –Barry Pybis, dyrektor generalny dodaje: „Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wielką zimową Bonanzę. W ten sposób pragniemy podziękować naszym obecnym klientom oraz zaprosić wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić jakość naszych usług w niezwykle atrakcyjnych cenach.”
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Polski Bus
bilet
  • kierman – 16.12.2012

    Teraz będą bilety po 1PLN a na wakacje juz firmy nie będzie. I dobrze!!!

  • chinskibus – 19.12.2012

    Firma będzie, i bardzo dobrze bo jest zapotrzebowanie na tanie przewozy, nie drożyzna jak na kolei i nie postoje w każdym miasteczku jak PKS. Oni to robią za swoje pieniądze i odnieśli sukces w krajach o znacznie ostrzejszej konkurencji.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....