TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

ZGK w Ostrowi Mazowieckiej wydłuża dostawę i metraż. Nowy przetarg
INFOBUS.PL - Opublikowano: 08.08.2019 15:00:19
ZGK w Ostrowi Mazowieckiej wydłuża dostawę i metraż. Nowy przetarg

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej jeszcze raz szuka nowego autobusu w małym metrażu. Czy za trzecim razem się uda? Wydłużenie terminu dostawy daje na to pewną nadzieję.

ZGK już w tym roku próbował kupić nowy autobus klasy MINI lub MIDI. Jednak za każdym razem kończyło się na braku ofert. Miejska spółka oczekiwała bowiem przekazania jej nowego nabytku w terminie do końca lipca. To wprost preferowało już istniejące autobusy, czyli stojące "na placu". Wyszło jednak na to, że ZGK nie wstrzeliło się w dobry moment pod względem dostępności pojazdów.

29 lipca ogłoszono więc nowy przetarg. Skorygowano w nim kilka warunków i generalnie postawiono na nieco inną wersję autobusów. Przewoźnika, który odpowiada za obsługę komunikacji w Ostrowi Mazowieckiej dalej interesują małe pojazd. Musi on być wyprodukowany w tym roku.

Będzie to konstrukcja z nadwoziem o długości 8 – 9,55 m, szerokości 2,4 – 2,55 m i nie wyższy niż 3,2 m. Rozstaw osi ma wynieść między 4 a 4,6 m. Musi umożliwiać podróż min. 65 pasażerom, w tym przynajmniej 18 na stałych miejscach siedzących. Maksymalnie dwa siedziska mają być odchylane. Co najmniej cztery fotele muszą być dostępne z niskiej podłogi. Wejście na pokład ma być zapewnione dzięki dwóm drzwiom w układzie 1-2-0.

Pojazd ma być napędzany silnikiem diesla, który spełnia przynajmniej normę Euro 7. Jednostka o pojemności 4 – 5 l ma być nie słabsza niż 200 KM. ZGK wymaga zblokowania silnika z automatyczną skrzynią biegów. Przestrzeń pasażerska oraz kabina kierowcy mają być klimatyzowane i monitorowane.

Termin dostawy został wydłużony do 30 grudnia. Będzie on objęty gwarancją całopojazdową do osiągnięcia przebiegu w wysokości 200 000 km lub na 24 miesiące.

Warunki formalne są bardzo proste. Wystarczy mieć jakiekolwiek doświadczenie w sprzedaży autobusów miejskich. Oferta musi być zabezpieczona wadium na kwotę 15 000 PLN.

Na oferty ZGK czeka jeszcze przez kilka dni, do 9 sierpnia. Ich ocenie posłużą dwa kryteria. Cena ma 60% wagi. Pozostałe łącznie 40% jest do zdobycia za zaoferowanie autobusu, który ma min. osiem stałych foteli dostępnych z niskiej podłogi.

Ostatnie autobusowe zakupy w Ostrowi Mazowieckiej miały miejsce dwa lata temu. Flota ZGK wzbogaciła się wtedy od dwa nowe Karsany Jest oraz używanego Fiata Ducato.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tabor
ZGK Ostrów Mazowiecka
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....