TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Z promilami za kierownicą. Dwie czarne owce w Rzeszowie
InfoBus.pl - Opublikowano: 30.11.2018 08:00:21
Dwie czarne owce w Rzeszowie. Z promilami

Dawno o tym nie informowaliśmy o nietrzeźwych kierowcach autobusów i wydawało się, że ten problem mamy z głowy. Do czasu ... poniedziałkowej kontroli ITD w Rzeszowie, która znalazła dwie "czarne owce".

W poniedziałek (26 listopada) inspektorzy z Rzeszowa sprawdzali m.in. trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów oraz ilość przewożonych pasażerów autobusami komunikacji miejskiej i podmiejskiej.

Podczas działań zatrzymano dwóch szoferów lokalnych autobusów , u których badanie alkomatem wykazało stan nietrzeźwości.

Pierwszy kierowca, zatrzymany do kontroli w Rzeszowie na ul. Krakowskiej, miał 0,39 mg/l (ponad 0,8 promila) alkoholu w wydychanym powietrzu.

Drugi pijany kierowca został zatrzymany do kontroli na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Pierwszy pomiar wykazał u niego w organizmie 0,42 mg/l (0,88 promila) alkoholu. W obu przypadkach następne badanie, przeprowadzone po kwadransie, wykazało tendencję spadkową stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Inspektorzy wezwali na miejsce kontroli policjantów, którym przekazali nietrzeźwych mężczyzn do dalszych czynności. Nieodpowiedzialni kierowcy odpowiedzą przed teraz sądem. Podkarpacka Inspekcja Transportu Drogowego zapowiada kolejne kontrole pojazdów komunikacji miejskiej i podmiejskiej.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kontrola
ITD
Podkarpackie
  • Sebbastian Pioro – 30.11.2018

    Transinfo.pl - troszke naglówek niefortunny,bo na poerwszym planie pojazd ITD, a za nim pojazd policji 😂😂😂 faktycznie - to slabo dla branży 😂😂😂😂 A powaznie - zawodowy kierowca powinien przede wssystkim miec rozum Jak w pelni rozumiem, ze kazdy z nas inaczej reaguje na alkohol i jeden po czterech piwach jedzie idealnie - ale trzeba byc niespelna rozumu by w Polsce siadac w takim stanie za kierownice, gdyz kdebranie uprawnien wiaze sie z utrata pracy i zarobku ....

  • Jean Luc – 30.11.2018

    Patrząc na niektóre autobusy prywatnych przewoźników jakie wyjeżdżają do Rzeszowa można odnieść wrażenie iż na trzeźwo nikt nie miał by odwagi jeździć takim złomem! To samo dotyczy PKS Rzeszów.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....