TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

W Niemczech Temsa się rozwija, a w Polsce – zwija
INFOBUS.PL - Opublikowano: 10.12.2019 16:00:40 1 komentarz
fot. Temsa

Marka tureckiej Temsy w Niemczech rośnie z każdym dniem dzięki nowym dostawom. Firma Kaberich, który działa pod patronatem Flixbusa kupiła 20 autobusów Avenue. Wraz z najnowszymi dostawami liczba autobusów z logo Temsy poruszających się w Niemczech przekroczyła 1000 sztuk.

Temsa, jedna z wiodących turecki marek autobusowych, stale rośnie w Europie. Teraz producent rozszerza swoją obecność o dostawy nowego modelu w Niemczech. Po sprzedaniu ponad 1000 autobusów na rynku niemieckim Temsa zrealizowała kolejny kontrakt dla swojego największego klienta u naszych zachodnich sąsiadów. Firma Kaberich, która działa jako jeden z podwykonawców Flixbusa niedawno nabyła pierwsze w Niemczech autobusy Temsa Avenue. Łącznie przewoźnik pozyskła 20 pojazdów tego typu.

Po tej dostawie liczba autobusów Temsa we flocie firmy dobiła do poziomu 25 sztuk, co czyni Kabericha największym niemieckim klientem marki. Uroczyste przekazanie odbyło się 4 grudnia.

Temsa Avenue w wersji dla Kabericha mieści 109 pasażerów, w tym 29 na miejscach siedzących. Dziesięć foteli jest dostępnych z niskiej podłogi. Przestronne autobusy mają wysokość wnętrza 3,2 m, dzięki czemu są wygodne nawet dla najwyższych pasażerów. Autobus jest przystosowany do pracy w szerokim zakresie warunków pogodowych - od -35ºC do + 40ºC.

Temsa na eksport
Dyrektor generalny Temsy ds. sprzedaży i marketingu Hakan Koralp odniósł się do trwającego procesu restrukturyzacji firmy. Zmiany mają zwiększyć obecność producenta na rynkach zagranicznych autobusów.

"Eksportujemy 80% naszej produkcji na rozwinięte rynki europejskie, w tym do Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Austrii i Szwecji. Wśród naszych klientów są także firmy z USA. Największe znaczenie przywiązujemy jednak do rynku europejskiego, w szczególności Niemiec. Jesteśmy dumni, że udało nam się zaistnieć na niemieckim rynku autobusowym osiągając poziom ponad 1000 sprzedanych autobusów. Naszym głównym celem jest ciągła poprawa tego wyniku." - mowił Hakan Koralp.

"Dostarczyliśmy 20 autobusów. Jest to najważniejsza jednorazowa dostawa, jaką osiągnęliśmy w Niemczech - dostawę, którą możemy nawet określić jako rekordową. Kaberich wcześniej zainwestował w pięć autokarów Temsa. Będziemy nadal osiągać znaczący wzrost zarówno w Niemczech, jak i na niektórych rynkach europejskich, również w 2020 r. " - dodał.

A w Polsce...
Tymszasem w naszym kraju sytuacja wygląda odmnienie. Obecnie Temsa nie posiada swojego oficjalnego przedstawiciela w Polsce. Jeszcze niedawno autobusy tej marki sprzedawał warszawski Peterbus. Firma jednak zmieniła strategię i jest dealerem innego tureckiego producenta, BMC.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
Temsa
Kaberich
Niemcy
  • Jurij – 10.12.2019

    I teraz mamy przykład tego, jaką wagę mają zobowiązania niektórych sprzedawców co do dostępu do serwisu oraz części. Nie mówiąc już o gwarancji dłuższej niż 24 miesięcy. Brawo ! Co do BMC - firma była gotowa dawać dealerstwo dowolnemu sprzedawcy autobusów. Na targach w Kielcach oraz pod Warszawą oferowali każdemu.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....