TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Sto niepodległych autokarów Polbusu
InfoBus.pl - Opublikowano: 02.07.2018 11:00:29 1 komentarz
Sto niepodległych autokarów Polbusu

30 czerwca miało miejsce we Wrocławiu odsłonięcie logo Niepodległa przez Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka na setnym autobusie we flocie Polbus-PKS.

Pierwsze autobusy spółki POLBUS-PKS zostały oklejone logiem Niepodległa 2 maja br., w dniu Święta Flagi. Potem przewoźnik sukcesywnie oklejał kolejne pojazdy. Sobotni autobus był setnym oklejonym autobusem spółki, który można spotkać na ulicach polskich miast, jak również poza granicami Polski.

-"Bardzo się cieszę, że polscy przewoźnicy z takim zaangażowaniem włączyli się w akcję promocji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj. To bardzo ważne, aby podejmowane były inicjatywy, których celem jest przypomnienie jak największej liczbie pasażerów o radosnych wydarzeniach sprzed stu lat – podkreślił Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk.

Logo Niepodległa jest symbolem obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest efektem cyfrowej obróbki słów "niepodległa" i "niepodległość" inspirowanych listem Józefa Piłsudskiego.

-"Z radością na burtach 100 autobusów Polbusu umieściliśmy logo Niepodległa. Ten znak, będący nawiązaniem do osoby Józefa Piłsudskiego niech będzie znakiem naszej dumy z Polski i jej wyjątkowego jubileuszu - mówi Krzysztof Balawejder, prezes spółki POLBUS-PKS

POLBUS-PKS Sp. z o.o. jest największym przewoźnikiem na Dolnym Śląsku. Spółka posiada flotę ponad 160 autobusów i busów. Oprócz prowadzenia regularnej komunikacji świadczy również usługi wynajmu pojazdów na terenie kraju z zagranicą oraz usługi przewozów pracowniczych. Tradycyjnie, wraz z nadejściem lata wrocławski firma uruchomia wakacyjne linie nad morze. W tym roku to dwie linie - do dworców w Mrzeżynie i Jarosławcu. Jednak podróżując nimi można po drodze dojechać aż do 20 nadmorskich miejscowości, m.in.: Międzyzdrojów, Dziwnowa, Pobierowa, Niechorza, Mielna czy Darłowa. Obie trasy obsługiwane są we współpracy z nadmorskimi partnerami wrocławskich przewozów PKS Gryfice i DPP Darłowo.  Codzienne wyjazdy z Wrocławia zaplanowano na godzinę 22.00.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
PKS Polbus
MI
  • tantus – 02.07.2018

    A we wrześniu będzie akcja pt. "Sto zawieszonych kursów na stulecie niepodległości"...

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....