TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Startuje Platinum+ pierwsza biznes-linia w Polsce [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.11.2017 16:34:11 6 komentarzy
Startuje Platinum+ pierwsza biznes-linia w Polsce [FILM]

W piątek, 1 grudnia 2017, startuje pierwsza regularna linia autokarowa dla biznesu w Polsce. Na początek połączy Poznań z Warszawą. O szczegółach projektu rozmawialiśmy - podczas 25-lecia PSPA we Busku Zdroju - z Piotrem Sućko, prezesem Funclub.

Jak na razie wszystko zapowiada się dobrze. Dwa wyjątkowe autokary marki Irizar zaprojektowane dla Sfery Platinum przyjechały do Polski pod koniec października. Zostały zaprezentowane podczas targów Warsaw Moto Show 2017 i zadziwiły wszystkich odwiedzających  swoim luksusem - o czym pisaliśmy w InfoBusie TUTAJ

Na dzisiaj możemy potwierdzić, że autokary Irizar i8 w barwach Platinum+ to najpiękniejsze i najbardziej komfortowe autokary w Polsce. I jedne z topowych w całej Europie.

-"W hiszpańskiej fabryce Irizara od wielu miesięcy trwały zaawansowane i ściśle strzeżone prace nad nowymi autokarami. Specjaliści oraz technicy nie mogli zdradzać najmniejszych szczegółów dotyczących tego projektu, ponieważ objęty był tajemnicą - powiedział nam Piotrr Sućko, prezes Funclubu. - Autokary Platinum+ to absolutnie wyjątkowe i unikatowe modele. Z fabryki wyjechały tylko dwa takie pojazdy i od razu wyruszyły do Polski, żeby od grudnia regularnie kursować na trasie Poznań-Warszawa."

Autobusy posiadają zwiększone przestrzenie między fotelami, których jest zaledwie 30. Odległość między fotelami wynosi 1,2 m (zamiast 78 cm). Fotele posiadają rozkładane podnóżki, które umożliwiają położenie się podczas podróży. Wysoka jakość wykończenia i skórzane wnętrze, dostęp do Wi-Fi na terenie UE, gniazdka elektryczne 230 V, porty USB, indywidualne zestawy multimedialne i ekspres ciśnieniowy to udogodnienia, które tworzą nowe realia. To także pierwsze autokary Funclubu, które nie są w żółtych barwach. Zapraszamy na film!

Nowe standard linii

Projekt Platinum to zupełnie nową jakość w dotychczasowym krajobrazie międzymiastowych połączeń regularnych w Polsce. Tego po prostu naszym kraju jeszcze nie było, a przybliżoną ofertę ma tylko Lux Express Lounge na linii Tallinn- St. Petersburg. W skrócie Platinum to najnowocześniejsze autokary, dedykowane programy, kameralne grupy i jeszcze większy komfort podróży.

Oczywiście za to wszystko trzeb zapłacić i to nie mało. Przypominamy jednak, że jest to oferta dla biznesu. Bilety w dwóch klasach (ekonomicznej i ekskluzywnej) kosztują:

 • za miejsce w klasie Platinum w jedną stronę - od 125 PLN

 • natomiast za miejsce w klasie w Platinum+ w jedna stronę - 185 PLN.

W cenie biletu dojazd taksówką na terenie Poznania (promocja trwa do 01.02.2018 r.) Platinum to ekonomiczny standard, gdzie zwiększone przestrzenie między fotelami i możliwość dostosowania indywidualnego fotela gwarantują wygodę. Z kolei Platinum+ to jeszcze więcej przestrzeni. Pojedyncze fotele w pierwszej części autokaru gwarantują prywatność oraz dyskrecję plus indywidualna opieka załogi.

Obie strefy - jak w samolocie - będą obsługiwane przez urodziwe stewardesy, które zostały odpowiednio przygotowane i przeszkolone. Do tego dochodzą najlepsi w firmie kierowcy. Codziennie będą oni podróżować na trasie Warszawa-Poznań. Start z Poznania o 6:30, natomiast powrót ze stolicy o 16:30. Czas przejazdu to 3 godz. 40 minuty

Pierwszy inauguracyjny rejs 1 grudnia, w którym będzie m.in. uczestniczyć nasza redakcja. Pierwsza relacja na naszym profilu na FB: https://www.facebook.com/pg/TransInfoPL.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Funclub
Platinum
Irizar
 • cymbergaj – 27.11.2017

  Ponoć mają mieć także na pokładzie gejsze i kurtyzany !

 • fclubik – 27.11.2017

  to raczej za kółkiem, te gejsze ;)

 • KB – 27.11.2017

  Swoją szosą to nie są pierwsze autobusy w nieżółtych barwach - tylko kolejne. Dwa przecież jeżdżą od tego roku jako Platinum A30 i 31, ponadto są krótsze o prawie metr.

 • JB – 28.11.2017

  Panie Piotrze - gratuluję pomysłu. Powodzenia

 • Realista – 28.11.2017

  Rozwiązanie na czas remontu linii kolejowej. Potem się dogęści foteli i autokary pójdą do turystyki...

 • Kris – 28.11.2017

  A co z taksówką w Warszawie ?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....