TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Słubice szukają operatora komunikacji na 4 lata
INFOBUS.PL - Opublikowano: 05.02.2020 11:00:17
Słubice szukają operatora komunikacji na 4 lata

Gmina Słubice ogłosiła dziś, 5 lutego przetarg na czteroletnią obsługę linii autobusowych. Nie jest to duże zlecenie, ale przy takiej wielkości miasta trudno o więcej.

Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług przewozu regularnego w ramach publicznego transportu zbiorowego, na liniach komunikacji miejskiej w granicach administracyjnych gminy Słubice, w wielkości średnio 79 200 wkm w wymiarze kolejnych 12 miesięcy, a w całym okresie trwania umowy 48 miesięcy, łącznie w liczbie 316 800 wozokilometrów (+- 10 % wzkm).

Usługi świadczone będą w okresie od 1 maja 2020 r. do 30 kwietnia 2024 r., na liniach komunikacyjnych nr 1- 7. W okresie realizacji umowy, gdy wynikać to będzie ze zmian organizacji ruchu lub z uzasadnionych potrzeb przewozowych zamawiający ma prawo do zmiany obowiązujących rozkładów jazdy w zakresie liczby kursów, oraz do zmiany trasy linii komunikacyjnej.

Słubice postawiły na kontrakt netto. Dochód z biletów stanowi przychód wykonawcy. Ten dodatkowo we własnym zakresie emituje i sprzedaje bilety na usługi objęte umową. Jest zobowiązany ponadto do zapewnienia, w pojazdach wykonujących przewozy, ciągłej sprzedaży biletów jednorazowych. Operator musi zatrudniać wszystkich kierowców na podstawie umów o pracę oraz dysponować przynajmniej czterema autobusami. Przynajmniej jeden z nich musi spełniać normę Euro 4 oraz być niskopodłogowy.

Do złożenia ważnej oferty konieczne jest spełnienie dwóch warunków. Warunek doświadczenia określono jako wykonanie w ciągu ostatnich trzech lat przynajmniej jednej usługi przewozowej w ramach komunikacji miejskiej. Ponadto oferent musi wykazać fakt dysponowania czterema autobusami, w tym jednym niskopodłogowym i spełniającym przynajmniej normę Euro 4.

Termin składania ofert gmina wstępnie wyznaczyła na 9 marca. Na wybór zwycięzcy zamawiający dał sobie do 60 dni. Oferty będą oceniane na podstawie dwóch kryteriów. 60% uzyska najtańsza ważna oferta. 40% przewidziano na ocenę normę czystości spalin autobusów, które wskażą w swoich propozycjach oferenci.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
linie
Słubice
UM
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....