TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Scania gazowym liderem. Co jeszcze słychać? [FILM]
INFOBUS.PL - Opublikowano: 29.06.2018 17:00:44
Scania gazowym liderem. Co jeszcze słychać? [FILM]

Tegoroczna sprzedaż autobusów miejskich Scanii w Polsce stoi przede wszystkim pod znakiem gazu. Dwoma pozycjami ze swojego tegorocznego portfela zamówień producent wychodzi na pozycję gazowego lidera w tym roku.

W tym roku Scania dostarczy swoje miejskie autobusy do pięciu przewoźników. Największym tegorocznym klientem fabryki w Słupsku będzie firma Michalczewski, która pierwszy raz postawiła na szwedzką markę. Przewoźnik pozyska do obsługi warszawskich linii autobusowych 28 autobusów Citywide 12LF CNG. Drugie miejsce w sprzedażowym rankingu Scanii zajmuje tarnowskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, które już odebrało i wdrożyło do ruchu 21 sztuk "dwunastek" ze słupskiej fabryki, także na sprężony gaz ziemny. O tych autobusach można przeczytać tutaj.

"Autobusy Scania Citywide 12LF CNG są przyjazne dla środowiska oraz pracują ciszej, niż te napędzane silnikami diesla, co z pewnością docenią pasażerowie oraz mieszkańcy Tarnowa. Nasze pojazdy gwarantują też charakterystykę pracy pozwalającą na ograniczenie zużycia paliwa, przez co są tańsze w eksploatacji. Obecnie pojazdy podmiejskie i miejskie Scania są dostępne w pełnej gamie alternatywnych układów napędowych" – komentował finisz tarnowskiego kontraktu Andrzej Jaworski, dyrektor sprzedaży autobusów, Scania Polska S.A.

Jednak prócz autobusów gazowych Scania ma na swoim koncie także zamówienia z Polski na pojazdy z silnikami diesla. Spalinowe Citywide'y 12LF trafią do Kołobrzegu, Słupska oraz Koszalina. W pierwszym i trzecim z wymienionych miast to powroty Scania wraca po przerwie. Z kolei w Słupsku producent kolejny raz potwierdził swoje dobre notowania.

Scania przewodzi w dostarczaniu zrównoważonych rozwiązań transportowych, które mogą sprostać typowym wyzwaniom stawianym przez transport miejski. Należą do nich: utrzymanie zyskowności, niski poziom hałasu, poszanowanie dla środowiska oraz praca w intensywnym ruchu. Kształt tegorocznego "miejskiego" portfela zamówień w Polsce potwierdza cele, które sobie stawia producent.

M.in o tym opowiada film, który Scania zaprezentowała ostatnio na serwisie YouTube. Możemy tam zobaczyć mi.in. jak wygląda produkcja autobusów w słupskiej fabryce producenta, a także rozwiązaniach, które są dedykowane dla klientów.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
Scania
MPK Tarnów
Michalczewski
KM Kołobrzeg
MZK Koszalin
MZK Słupsk
CNG
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....