TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Ruszyła komunikacja w Jonkowie
INFOBUS.PL - Opublikowano: 30.01.2020 10:00:13
fot. Gmina Jonkowo, facebook.com

Dzisiaj z samego rana ruszyła gminna komunikacja publiczna Jonkowa. Pierwszy kurs linii J1 (godz. 5.20) odjechał z przystanku w centrum Jonkowa z 10 minutowym opóźnieniem. To w końcu tylko drobna choroba okresu dziecięcego.

Pierwszymi pasażerami, którzy zakupili bilety i pojechali z Jonkowa do Gutkowa byli wójt Wojciech Giecko oraz radni Bożena Łochajewska, Bartłomiej Kolasa oraz Janina Tyburska, która wsiadła do autobusu w Godkach. Kolejne autobusy na linie J2, J3, J4 i J5 wyjechały w trasę po godz. 6.

Z powodów proceduralnych autobusy linii J1, J2 i J3 do odwołania kończą trasę na ul. Bałtyckiej przy stacji BP. Autobusy nie zajeżdżają na pętlę autobusową w Gutkowie. W związku z tym apelujemy o przekazywanie informacji, że autobusy jadące z Jonkowa kończą trasę na przystanku przy SP 19 naprzeciwko stacji BP. Z kolei pierwszym przystankiem dla autobusów odjeżdżających do Jonkowa jest przystanek przy stacji BP (po tej samej stronie co stacja). Przepraszamy za utrudnienia związane ze zmianą przystanków w Gutkowie.

Za obsługę gminnej komunikacji odpowiada prywatny przewoźnik. Umowa z operatorem podpisana została na okres 12 miesięcy począwszy od dnia 30 stycznia 2020 r. Zgodnie z podpisaną umową komunikacja gminna świadczyć będzie usługi na pięciu liniach przewozowych: J1, J2, J3, J4 i J5. Łączna praca eksploatacyjna, która zostanie zrealizowana przez operatora liczyć będzie ok. 174 000 km.

Komunikacja na liniach J1 i J2 obsługiwana będzie przez dwa nowe autobusy Karsan Atak (zakupione przez gminę Jonkowo) oraz w razie awarii przez porównywalnej klasy autobus zastępczy zapewniony przez operatora. Z kolei na trasach J3, J4 i J5 kursować będą autobusy operatora marki Mercedes Sprinter (rocznik 2017), spełniające normę Euro 6.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
Jonkowo
UG
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....