TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

PolskiBus wjeżdża do Leszna i oferuje ulgi
IGKM Aleksander Kierecki - Opublikowano: 26.02.2015 21:55:41 3 komentarze
PolskiBus wjeżdża do Leszna i oferuje ulgi

Imponujące wiosenna ofensywa w wykonaniu autokarowego przewoźnika. Po uruchomieniu węzła w Radomiu i skomunikowaniu Gdańska z Berlinem, teraz przewoźnika wziął na cel ?mniejsze miasta. Po najmniejszej Ostródzie, teraz przyszedł czas na 60-tysieczne Leszno, gdzie już 2 marca br. zatrzymaj się pierwsze autokary linii P13. Dla mieszkańców oznacza to możliwość planowania podróży do 5 w miast ?Gdańska, Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia oraz Pragi. Do wyboru jest 6 kursów dziennie. Bilety można rezerwować od dziś, 26 lutego na kursy realizowane od 2 marca. 

-?Od samego początku nieustannie dążymy do udoskonalania i regularnego poszerzania naszej oferty. Momenty, gdy włączamy kolejne miasto do siatki połączeń PolskiBus.com są dla nas niezwykle ważne i przyjemne. Regularnie otrzymywaliśmy bardzo dużą liczbę sygnałów i próśb od mieszkańców Leszna, w związku z czym postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom włączając to wyjątkowe miasto do już istniejącej linii P13. Mam nadzieję, że nasza wyjątkowa oferta komfortowych podróży w atrakcyjnych cenach ułatwi mieszkańcom Leszna planowanie niezapomnianych wyjazdów. Od dziś mogą już Państwo rezerwować bilety, do czego oczywiście serdecznie zachęcamy??mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com. 

Kursy PolskiBus.com z Leszna w stronę Wrocławia są realizowane z Dworca PKS przy ul. Towarowej 1 o godzinach: 03:45, 06:30, 12:30, 14:15, 17:45, 22:45. Autokary PolskiBus.com z Leszna w kierunku Poznania będą odjeżdżać o godzinach: 02:00, 06:55, 11:00, 14:00, 19:00, 22:40. W związku z modyfikacją siatki połączeń linia P13 na odcinkach krajowych staje się linią pospieszną, w związku z tym będą na niej obowiązywały ustawowe zniżki na bilety. Szczegóły na temat wysokości zniżek oraz wykaz osób, które są uprawnione do skorzystania z nich, można znaleźć tutaj . Aby maksymalnie ułatwić zakup i korzystanie z nowego systemu przewoźnik przygotował tez film instruktażowy, który dostępny jest tutaj  


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus.com
Leszno
 • Berlin_77 – 27.02.2015

  Z tymi postojami w miejszych miejscowosciach PolskiBus powinien uwazac, bo jak bedzie sie zatrzymywac w kazdej pci-wulce to bedzie na linii PKS-ow i PolskiBus juz nie bedzie oferowac w rzeczywistosci expresowe polaczenia, a jedynie pospieszne, co go stawi rowno z PKS-em.

 • kolejarz – 28.02.2015

  Polski Busie, życze ci śmierci

 • MichałWwa – 08.03.2015

  Nie życz śmierci, tylko pomyśl, co zrobić, żeby w Twoim pierd***iku było lepiej. :D Kolejarze nie mogą zrozumieć, że z gorszą pod każdym względem ofertą: czas przejazdu, skomunkowanie, ceny nie wrócą lata 70. Nie umiecie zarządzać infrastrukturą i taborem, więc to Was prędzej czeka śmierć. :p Chyba, że w którymś momencie PKP zostanie przejęte przez DB i skończą się związkowcy, prezesiki, rozpierdy itp.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....