TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

PKM Olkusz z Gazelą Biznesu. Za paliwo
PRZEGLĄD OLKUSKI - Opublikowano: 24.02.2017 16:48:43
PKM Olkusz z "Gazelą Biznesu". Za paliwo

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o. o. w Olkuszu zostało wyróżnione prestiżową nagrodą "Gazela Biznesu 2016". Firma kojarzona jest głównie z branżą autobusową, ale zdobycie "Gazeli Biznesu" wiąże się z inną działalnością PKM-u. Chodzi o hurtową sprzedaż paliw płynnych (oleju napędowego, benzyny Pb95 i Pb98, oleju opałowego, LPG). Pod tym względem firma zajęła drugie miejsce w Polsce i pierwsze w Małopolsce.

"Gazele Biznesu" przyznaje co roku dziennik "Puls Biznesu" najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która odpowiada za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Pozycja w rankingu zależy wyłącznie od osiągniętych przez firmę wyników, a konkretnie ? od wypracowanego w ciągu trzech lat przyrostu obrotów.

W rankingu 2015 roku PKM plasował się na 36. miejscu w kraju i 2. w Małopolsce. W 2016 r. spółka przesunęła się na pozycję lidera.

PKM Sp. z o.o. to firma od lat zajmująca się spedycją krajową i międzynarodową, transportem chłodniczym oraz przewozem rzeczy i osób na terenie kraju i zagranicą. Spółka posiada 22 autobusy miejskie i 4 autokary turystyczne. Pozwala to na świadczenie usług przewozowych na stałych liniach pomiędzy Olkuszem, Bukownem, Sułoszową, Tarnawą, jak również dla Związku Komunalnego Gmin "Komunikacja Międzygminna". PKM prowadzi również wypożyczalnię autokarów na różnego rodzaju wycieczki, obozy, kolonie, pielgrzymki czy dowozy osób do miejsca pracy.

Od tego sezonu firma organizuje także wyjazdy ? wraz z spółką-córką Antrans - na mecze ekstraklasowej drużyny piłkarskiej Wisły Kraków. Nowym autokarem Irizar i8.

- Bardzo cieszę się, że zajęliśmy drugie miejsce w skali kraju i pierwsze w Małopolsce. Chciałbym podziękować całej załodze PKM Olkusz, bez której sukces ten nie byłby możliwy. Trud oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę przełożyły się na to prestiżowe wyróżnienie, dzięki któremu o naszej firmie, jak i o mieście, zrobiło się głośno w całej biznesowej Polsce. Wynik ten zawdzięczamy prężnie rozwijającej się sprzedaży paliw płynnych, oferowane przez nas produkty najwyższej jakości przekonują naszych klientów do pewnych i bezpiecznych zakupów paliw. Każdy wie, jak ważne jest dobrej jakości paliwo. Dostarczamy je do firm transportowych, stacji paliw, firm produkcyjnych, gospodarstw rolnych, prowadzimy także sprzedaż dla klientów detalicznych na stacji paliw w Olkuszu, a niebawem otwieramy kolejną w Górkach Wielkich k. Cieszyna. Chciałbym również bardzo podziękować wszystkim naszym Klientom za współpracę. Mamy nadzieję, że ciągle podnoszona jakość naszych usług będzie wpływała pozytywnie na rozwój naszych stosunków handlowych ? mówi prezes PKM-u Grzegorz Sikora.

Od 2011 roku większościowym udziałowcem PKM-u są Anna i Ireneusz Paciowie. Państwo Paciowie są także właścicielami firmy Antrans, która w rankingu Gazele Biznesu 2016 uzyskała 12. miejsce w Małopolsce.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKM Olkusz
Antrans
nagroda

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....