TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Personalna zmiana na szczycie Daimler Buses
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.02.2020 09:00:04
Personalna zmiana w Daimler Buses

Ulrich Bastert, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Daimler Buses przechodzi na emeryturę w połowie tego roku. Zastąpi go Philipp Schiemer, który jest aktualnie szefem Mercedes-Benz do Brasil Ltda. Autobusowe stanowisko obejmie 1 czerwca.

Po 35 latach pracy w Daimler AG Ulrich Bastert (60), dyrektor ds. marketingu, sprzedaży i obsługi klienta w Daimler Buses przejdzie na emeryturę. Zastąpi go Philipp Schiemer (55), który jest obecnie szefem Mercedes-Benz do Brasil Ltda. Z kolei jego zastąpi w Brazylii Karl Deppen (53).

-"Chciałbym szczerze podziękować Ulrichowi Bastertowi za jego służbę w szerokiej gamie kluczowych funkcji w Daimler Trucks & Buses" - powiedział Martin Daum, prezes zarządu Daimler Truck AG. - "Ulrich Bastert posiada nieporównywalną wiedzę na temat sprzedaży, jest jednym z naszych najsilniejszych liderów i bez wątpienia całkowicie zasłużył na emeryturę. Życzymy mu wszystkiego najlepszego!"

Z kolei Till Oberwörder, szef Daimler Buses powiedział:

-"Jego następca w Daimler Buses, Philipp Schiemer, jest wysoce kompetentnym i doświadczonym menedżerem pojazdów użytkowych. Podczas swojej pracy w Brazylii, która trwała ponad 15 lat, Philipp Schiemer popchnął markę Mercedes-Benz na szczyt rynku i przestawiliśmy naszą działalność na tym kluczowym rynku. Cieszymy się, że Philipp będzie teraz członkiem ogólnego zarządu Daimler Buses".

Człowiek-historia

Ulrich Bastert dołączył do Daimlera w 1985 roku i pracował na różnych stanowiskach kierowniczych w dziale pojazdów użytkowych - m.in. jako prezes DaimlerChrysler AG w Czechach oraz szef sprzedaży i marketingu pojazdów użytkowych we Francji. Od 2007 do 2015 r. Bastert był szefem marketingu, sprzedaży i usług w Mercedes-Benz Trucks i był odpowiedzialny za kontrolę marketingową ciężarówek oraz wszelkie kwestie komunikacji i marketingu dla marki Mercedes-Benz Trucks.

Od 2015 roku odpowiada za dział sprzedaży w dziale Daimler Buses.

Z kolei Philipp Schiemer rozpoczął karierę Daimlera w 1984 r. I pracował na różnych stanowiskach kierowniczych w dziale sprzedaży i zarządzania produktem w Brazylii i Niemczech. W 2004 r. powrócił do Brazylii i jako członek zespołu zarządzającego został szefem sprzedaży w Mercedes-Benz do Brazil Ltda. W 2009 roku został szefem marketingu w Mercedes-Benz Cars w Stuttgarcie. Po tej fazie ponownie powrócił na swoje obecne stanowisko i kieruje brazylijską dywizją (CEO Mercedes-Benz do Brazil Ltda.) Od 2013 roku.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
Mercedes
Setra

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....