TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Nowy sezon linii Zobacz Rzeszów
INFOBUS.PL - Opublikowano: 02.05.2019 13:00:14
fot. UM Rzeszów

3 maja o 13:00 odbędzie się inauguracyjny kurs tegorocznego sezonu linii "Zobacz Rzeszów". Wyjazd nastąpi z punktu ładowania autobusów przy ul. Grottgera (przed dworcem PKP) i rozpocznie się kilkuminutowym pokazem procesu ładowania.

Kolejne kursy będą się odbywać w każdą niedzielę o godz. 13, od 5 maja. Bezpłatne bilety na wszystkie majowe kursy można odbierać od piątku (26 kwietnia) w Podziemnej Trasie Turystycznej. W pierwszym dniu kursowania w tym roku linii RZ funkcję przewodników będą pełnili pracownicy wydziału promocji i współpracy międzynarodowej Urzędu Miasta.

W tym roku trasa linii “Zobacz Rzeszów" rozpocznie się i zakończy się przed dworcem PKP, a nie jak dotychczas przed Podziemną Trasą Turystyczną w rynku.

Pojedynczy kurs RZ to dystans około 45 km. Czas podróży to 1 godzina i 10 minut. Autobus wyjeżdżając spod dworca PKP pojedzie na dworzec autobusowy pod wiaduktem Śląskim. Następnie pojedzie już bez zmian al. Cieplińskiego aż do ronda Dmowskiego, następnie skręci w al. Piłsudskiego i pojedzie aż do ronda Pobitno.

Później autobus “Zobacz Rzeszów" pojedzie al. I Armii Wojska Polskiego przez rondo Kuronia, most Mazowieckiego, ul. Lubelską. Dalej kurs będzie obejmował fragment ul. Warszawskiej tak, aby przejechać obok biurowca SkyRes. Następnie, zamiast w ul. Ofiar Katynia, autobus skręci w ul. Okulickiego i pojedzie prosto w ulice Witosa, Wiktora, dojedzie do ul. Bł. Karoliny, gdzie przy szkole zrobi nawrotkę i tą samą ulicą dojedzie do ronda Pileckiego, gdzie skręci w ul. Kotuli.

Autobus wjedzie na ul. Krakowską i przejedzie obok strefy ekonomicznej Dworzysko i wjedzie na drogę ekspresową S19 przy węźle Rzeszów-Zachód i wyjedzie na nowo oddanym odcinku Rzeszów-Południe. Ta część trasy będzie zupełną nowością. Następnie autobus pojedzie ulicami Podkarpacka, Powstańców Warszawy, Rejtana, Kopisto przez most Zamkowy i zatrzyma się na przystanku przy ul. Grottgera na przeciwko stacji PKP.

W ubiegłym roku podczas 30 kursów łącznie linią “Zobacz Rzeszów" przejechało 1200 osób.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
ZTM Rzeszów
MPK Rzeszów
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....