TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Nowy poziom kontroli biletów w Lublinie
ZTM LUBLIN - Opublikowano: 03.12.2013 08:45:05
Nowy poziom kontroli biletów w Lublinie
Jednolity strój pracowników i elektroniczne wezwania do zapłaty to główne zmiany, jakie będą obowiązywały w zakresie usługi prowadzenia kontroli biletowej. Wejdą one w życie w pierwszym tygodniu grudnia. 28 listopada br., podczas konferencji prasowej zaprezentowano nowe stroje i urządzenia.Kontrolerów biletowych będzie obowiązywał jednolity, estetyczny ubiór. Nowy strój w zależności od pory roku, będzie składał się z koszuli i krawata, (w przypadku Pań krawat zastąpi apaszka) kamizelki, bluzy i kurtki oraz spodni i spódnic. Koszula garniturowa będzie w kolorze niebieskim, pozostałe elementy stroju granatowe. Poprzez ujednolicenie stroju chcemy pozytywnie wpłynąć na zmianę wizerunku kontrolera. Kontroler podobnie jak kierowca, poprzez bezpośredni kontakt z pasażerem, stanowi wizytówkę komunikacji miejskiej. Nowy ubiór, to tylko jeden z elementów zmian wizerunkowych. Równolegle ogłoszono konkurs pod tytułem „Dzień dobry. Bileciki do kontroli”. Ma on na celu ocieplenie wizerunku kontrolerów biletowych poprzez pokazanie ich w pozytywnym i zabawnym świetle. Ponadto pracownicy kontroli będą wyposażeni w nowe urządzenia. Docelowo kontrole przeprowadzane będą za pomocą czytników kontrolerskich z dołączoną drukarką do wydruku na miejscu wezwania do zapłaty lub pokwitowania zapłaty gotówką. Ręczne wypisywanie papierowego blankietu będzie jeszcze miało miejsce w początkowej fazie uruchomienia systemu. Po zakończeniu fazy testów i wyposażeniu wszystkich kontrolerów w nowe urządzenia, odstąpienie od formy wydruku będzie możliwe tylko w uzasadnionych przypadkach np. awaria systemu czy urządzenia drukującego. Zmiana formy wystawiania dokumentów ma na celu przede wszystkim usprawnienie procesów windykacyjnych i dochodzenia należności w elektronicznym postępowaniu upominawczym przed e-sądem. W momencie wystawienia Wezwania do zapłaty, dokument natychmiast znajdzie się w bazie dłużników ZTM i będzie przechowywany w formie elektronicznej. Ponadto, oprogramowanie nowych urządzeń pozwoli w konkretnych sytuacjach na weryfikację poprawności podanych przez pasażera danych osobowych. Oprócz zmiany wyglądu i wyposażenia, personel sprawdzający bilety obowiązują jeszcze inne nowe standardy świadczenia usługi. Zwiększyła się ilość wykonywanych miesięcznie kontroli z 6000 na 6500 w miesiącach: wrzesień - czerwiec oraz z 4000 na 4500 w miesiącach wakacyjnych: lipiec –sierpień. Celem poprawy bezpieczeństwa, zarówno kontrolerów jak i pasażerów, kontrole na liniach nocnych są prowadzone w obecności co najmniej 2 pracowników ochrony. –„Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas zmiany w zakresie ubioru oraz nowych technologii, mieszkańcy przyjmą pozytywnie i przełożą się one na jeszcze lepszą jakość obsługi pasażera. Z badań marketingowych preferencji i zachowań komunikacyjnych przeprowadzonych w roku 2012 wynika, że 57% badanych ocenia bardzo dobrze/raczej dobrze pracę kontrolerów. Zależy nam aby poziom zadowolenia stale wzrastał”–głosi oficjalny komunikat ZTM Lublin.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Lublin
bilet
kontrola
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....