TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Nowa opona do autokarów Michelin X One Coach 295/80 R 22.5 XD
MICHELIN - Opublikowano: 22.05.2007 12:05:03
Nowa opona do autokarów Michelin X One Coach 295/80 R 22.5 XD

Michelin X One Coach 295/80 R 22.5 XD to całoroczna opona do autokarów przeznaczona na oś napędową. Cechuje się ona niespotykaną na rynku uniwersalnością, przyczepnością oraz bardzo długimi przebiegami.

Rynek przewozów autokarowych w Europie podlega dynamicznym zmianom. Związane jest to nie tylko z ciągle zaostrzanymi przepisami dotyczącymi jakości oraz stanu technicznego pojazdów. Ma to również swoje odzwierciedlenie w rosnących wymaganiach użytkowników autokarów odnośnie komfortu, bezpieczeństwa oraz minimalizacji kosztów przejazdu. Te wszystkie elementy stara się łączyć firma Michelin, która od lat doskonali swoje produkty poprzez wdrażanie szeregu innowacyjnych rozwiązań. Ogromne doświadczenie oraz zaplecze technologiczne pozwoliło firmie Michelin na wprowadzenie nowej opony Michelin X One Coach 295/80 R 22.5 XD, opony całorocznej przeznaczonej na oś napędową autokarów.

Do 20% więcej przebiegu

Nowa opona do autokarów Michelin X One Coach 295/80 R 22.5 XD dzięki bardzo wysokiej trwałość pozwala na obniżenie kosztów związanych z jej użytkowaniem. Zastosowanie w rzeźbie bieżnika lamel typu „podwójna fala”znacznie poprawiło jego sztywność. Dzięki temu opona lepiej przylega do podłoża i w efekcie równomiernie się zużywa. Daje to do 20%* więcej przebiegu oraz gwarantuje bardzo dobrą przyczepność przez całe życie opony.

Istotnym elementem pozwalającym na pełne wykorzystanie potencjału opony Michelin X One Coach jest możliwość jej pogłębiania oraz bieżnikowania
w innowacyjnej technologii Michelin Remix. Zapewnia ona oponie poddanej temu procesowi, wykonanie przebiegu porównywalnego z nowym produktem przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich parametrów.

Do 15% więcej przyczepności

Przy przewozach autokarowych jednym z najważniejszych czynników jest bezpieczeństwo pasażerów. Nowa opona Michelin X One Coach spełnia te wymagania, ponieważ charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością przez cały okres użytkowania. Przy zużyciu 2/3 bieżnika ogumienie to posiada do 15% lepszą przyczepność na drogach ośnieżonych lub oblodzonych i do 10% na nawierzchniach mokrych.

Wyjątkowa uniwersalność

Konstrukcja bieżnika Michelin X One Coach wykorzystująca technologię Michelin Durable Technologies pozwala na szybkie i skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Dlatego przeznaczona jest do użytkowania podczas zmiennych warunków pogodowych przez cztery pory roku zapewniając pojazdowi bardzo dobrą przyczepność. Taka uniwersalność eliminuje konieczność zmian ogumienia i związane z tym przestoje, co dodatkowo redukuje koszty eksploatacyjne.

Komfortowa jazda

Podczas konstruowania opony Michelin X One Coach brano także pod uwagę wymagania pasażerów autokarów. Konstrukcja bieżnika redukuje hałas związany z toczeniem się opony efektywnie wpływając na zwiększenie komfortu podróżnych.

 W porównaniu z oponą Michelin XDA 4


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Michelin
opona
autokar
bieżnik

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....