TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Nagrodzeni na TRANSEXPO 2008: Schoepf GmbH za tkaninę ACHAT
Aleksander Kierecki - Opublikowano: 20.01.2009 16:06:02
Nagrodzeni na TRANSEXPO 2008: Schoepf GmbH za tkaninę ACHAT

Podczas targów TRANSEXPO 2008 nieniecka firma Schoepf GmbH została wyróżniona za tkaninę ACHAT. Poniżej przedstawimy rozmowę z Iloną Jacob, przedstawicielem przedsiębiorstwa na Polskę.

InfoBus.pl: Podczas tegorocznej edycji targów TRANSEXPO firma E. Schoepf GmbH została wyróżniona za tkaninę ACHAT. Na czym polega innowacyjność tego produktu i od kiedy jest on seryjnie produkowany?

Iloną Jacob: Nowością tego produktu jest to, że designerzy z firmy Schoepf stworzyli tkaninę, jakiej jeszcze nie było na rynku europejskim –tzn. tkaninę w trzech poziomach (wklęsłym, środkowym i wypukłym) z zastosowaniem różnych przędz z efektem. Stylistyka tkaniny Achat jest wymyślna i znacząco urozmaicona strukturą tkaniny –matem oraz połyskiem. Efekt 3D zarówno się widzi, a także wyczuwa-dotykiem. To naprawdę niezwykły produkt. Seryjną produkcję tkaniny Achat rozpoczęliśmy w styczniu 2006 r.

InfoBus.pl: Podczas TRANSEXPO 2008 tkaninę ACHAT widzieliśmy m.in. w pojazdach firmy Automet. Jakie jeszcze inne firmy produkujące autobusy są Waszymi głównymi odbiorcami na polskim rynku?

Na TRANSEXPO tkaninę Achat, tak jak Pan wspomniał, zastosowała w swoich autobusach firma Automet, ale również można było ją zobaczyć w luksusowym autokarze Neoplan Starliner. Ponadto również inne tkaniny z oferty Schoepf GmbH można było spotkać w wystawionych przez różnych producentów autobusach. Na rynku polskim naszymi odbiorcami są następujące firmy: Solaris, EvoBus, Volvo, MAN, Neoplan, Scania, VDL i Automet. Producenci autobusów maja nasze tkaniny w swojej kolekcji, a także zamawiają u nas tkaniny do autobusów, które zostają następnie są eksportowane na rynki Europy Zachodniej.

InfoBus.pl: Czy Pani zdaniem na polskim rynku zmienia się struktura zakupów tkanin do autobusów?

Struktura zakupów tkanin zmienia się w Polsce, ale powoli. Polscy klienci jeszcze się wahają czy skorzystać z szerokich możliwości, jakie daje im firma Schoepf. My to rozumiemy, gdyż zdajemy sobie sprawę, że dla dużej liczby klientowi w Polsce jesteśmy jeszcze nową firmą –mimo, że tradycja Schoepf GmbH na europejskim rynku sięga ponad 150 lat.

InfoBus.pl: Czy coraz częściej polscy przewoźnicy sięgają po droższe, ale i trwalsze materiały?

Tak jak już wspomniałam polscy klienci ostrożnie sięgają po trwalsze i co za tym idzie –droższe tkaniny. Myślę, że klient w użytkowaniu oceni sam.

InfoBus.pl: Bardzo dziękuje za rozmowę.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Transexpo
Schoepf GmbH
tkanina
Kielce
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....