TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

MPK Wrocław kupi elektrobusy. Najpierw dialog techniczny
INFOBUS.PL - Opublikowano: 06.07.2018 14:00:34
fot. MPK Wrocław

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu szykuje się do zakupu elektrobusów. Zanim zostanie ogłoszony przetarg przewoźnik zdecydował się na przeprowadzenie dialogu technicznego. Operator chce jak najlepiej się przygotować do planowanego w przyszłości zakupu autobusów elektrycznych.

Przewoźnik pragnie przede wszystkim pozyskać jak najwięcej informacji o kwestiach technicznych związanych z zakupem i eksploatacją "elektryków". Ponadto miejska spółka chce się dowiedzieć od uczestników dialogu jak najlepiej skonstruować stronę formalną planowanego postępowania zakupowego.

MPK wskazuje tutaj kilka elementów. Przede wszystkim przewoźnika interesują informacje, które pozwolą obliczyć w sposób rzetelny kosztorys na sfinansowanie inwestycji. Dodatkowo spółka chce uzyskać informacje w kwestii najbardziej optymalnego wyznaczenia terminu dostaw autobusów, warunków udziału w przetargu oraz konstrukcji kryteriów pozacenowych oceny ofert.

Uwadze przewoźnika nie umknęły także kwestie techniczne. MPK chce się jak najwięcej dowiedzieć o wszystkich stronach eksploatacji w zakresie obsługowo-naprawczym. Zapewne ca celownik wzięto także analizę napędów oraz układów magazynowania energii elektrycznej. Wreszcie przewoźnik chce zabrać jak najwięcej danych na temat optymalnej konfiguracji pojazdów i wdrożenia ich w warunkach wrocławskich.

Zainteresowani uczestnictwem w dialogu mają czas do 23 lipca na złożenie wniosków o dopuszczenie do udziału. Sam dialog ma zostać przeprowadzony w sierpniu. Co będzie wynikiem tego dialogu dowiemy się dopiero, kiedy wrocławski przewoźnik ogłosi przetarg. Jego termin ciężko ustalić.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
MPK Wrocław
elektrobus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....