TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Mobilis gra z Wisłą. Scanią Touring
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.11.2016 16:33:02 2 komentarze
Mobilis gra z Wisłą. Scanią Touring

Wisła Płock oraz PKS Płock, spółka będąca częścią Mobilis Group, przedłużyły umowę partnerską. Kontrakt, który podpisano podczas konferencji prasowej w środę 16 listopada, obowiązywać będzie do końca czerwca 2017 roku. Na mocy nowej umowy firma PKS Płock Mobilis Group stała się partnerem technicznym płockiego Klubu, odpowiedzialnym za transport drużyny.

To kolejny wspólny projekt Wisły i PKS Płock. Zgodnie z nową umową, partner płockiego Klubu, w zamian za ekspozycję reklamy na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, zaoferuje przewóz drużyny oraz sztabu szkoleniowego na mecze wyjazdowe Lotto Ekstraklasy.

Podczas konferencji zaprezentowany został nowy, komfortowy autokar przeznaczony dla drużyny - Scania Touring HD. Nowoczesny pojazd utrzymany jest w eleganckiej stylistyce i barwach płockiej drużyny, łącznie z niebiesko-białymi emblematami Wisły Płock. Oprócz przewozu drużyny piłkarskiej, autokar promować będzie również klub oraz miasto podczas kursów dalekobieżnych oraz turystycznych zarówno w kraju, jak i poza granicami. Autokar jest komfortowo wyposażony. Posiada regulowane fotele, klimatyzację, lodówkę, zasilanie 230V oraz dostęp do Internetu.

Mówią obie strony

- PKS Płock Mobilis Group współpracuje z nami już od kilku sezonów. Cieszymy się, że nasz partner zdecydował się na przedłużenie umowy i że na kolejne mecze nasi zawodnicy będą mieli okazję podróżować nowym, komfortowym autokarem ? podkreślał wiceprezes Wisły Płock Tomasz Marzec.

Zadowolenia z podpisania nowej umowy nie krył również Piotr Kułaga, Prezes Zarządu PKS Płock Mobilis Group: - Cieszymy się, że będziemy mogli kontynuować współpracę z tak znamienitą marką piłkarską, jaką jest Wisła Płock. Jest nam miło, że w pewien sposób mieliśmy swój drobny udział w awansie Wisły do ekstraklasy w postaci zapewnienia komfortowych przejazdów drużyny na mecze. Mamy nadzieję, że dzięki nowej umowie pomożemy popularnym Nafciarzom w odnoszeniu kolejnych sportowych sukcesów.

Wisła Płock jest klubem, który ma duże potrzeby transportowe. W ramach dotychczasowej współpracy zawodnicy i sztab szkoleniowy Wisły Płock przebyli dotychczasowym autokarem dystans łącznie ok 90 tys. km. Pojazd służył drużynie i jej personelowi wspierającemu w trakcie ponad dwustu podróży.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Mobilis
Scania
Touring
piłka
  • Zielony Autobus – 17.11.2016

    Jest się czym chwalić hahahahaha a jakie dogodności klimatyzacja , WiFi, a na dokładkę SIEDZENIA REGULOWANE - uffff wystarczy jak na XXI wiek :)

  • ha ha – 19.11.2016

    Jeszcze dopiszcie, że ma: Podłokietniki, radio i wspomaganie kierownicy...

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....