TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Kolejny przewoźnik łączy siły z PolskiBus.com. To AlbatrosBUS
InfoBus.pl - Opublikowano: 01.08.2016 14:00:03 9 komentarzy
fot. Stanley, forum.infobus.pl

PolskiBus.com i AlbatrosBUS nawiązują współpracę partnerską To już piąta po FlixBus, Arrivie, Żak Express oraz Garden Service firma która wzmacnia ofertę PolskiBus.com. Współpraca z AlbatrosBUS oznacza dla pięciu nowych miast obecność w siatce połączeń PolskiBus.com

Bilety w cenach rozpoczynających się już od złotówki plus złotówka opłaty rezerwacyjnej można rezerwować już teraz na stronie www.polskibus.com, a pierwsze kursy ruszą 5 sierpnia

Nawiązanie współpracy PolskiBus.com i AlbatrosBUS to kolejny krok w dalszym rozwoju siatki połączeń na terenie Lubelszczyzny i Podkarpacia. W pierwszym etapie współpracy oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o pięć nowych miast w ramach dwóch linii skomunikowanych w Lublinie i kończących się w Warszawie. Pierwsze kursy będą realizowane już od 5 sierpnia a bilety są dostępne na stronie www.polskibus.com.

Dzięki temu połączenia sygnowane marką PolskiBus.com dotrą do Przemyśla, Tomaszowa Lubelskiego, Jarosławia, Biłgoraja i Zamościa. Miasta które dzięki temu wchodzą do oferty PolskiBus.com są niezwykle atrakcyjne dla niektórych pasażerów. Od dawna przewoźnik otrzymywał prośby o rozbudowanie siatki o dodatkowe kursy m.in. z Lublina. "Jestem przekonany że nasza nowa wspólna propozycja spotka się z ciepłym przyjęciem a najwięcej zyskają na tym nasi Pasażerowie którzy od teraz mogą planować swoją podróż do nowych lokalizacji w atrakcyjnych cenach"? powiedział Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

"Cieszymy się że możemy połączyć siły z czołowym polskim przewoźnikiem o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza oferta doskonale uzupełnia szeroką siatkę połączeń PolskiBus.com. To dla nas duże wyróżnienie że możemy umożliwić Pasażerom PolskiBus.com dostęp do połączeń na które od dawna czekali. Dysponujemy najwyższej jakości flotą nowoczesnych autokarów wyposażonych zgodnie ze standardami PolskiBus.com. Zależy nam na zadowoleniu oraz zaufaniu Podróżnych i mamy nadzieję że liczba naszych Pasażerów będzie stale i dynamicznie rosła"? mówi Zygmunt Ziober, właściciel AlbatrosBus.

W ramach nawiązanej współpracy z AlbatrosBUS klienci PolskiBus.com zyskują nowe atrakcyjne połączenia na Lubelszczyznę i Podkarpacie. Mieszkańcy stolicy otrzymują nowe możliwości podróżowania do Przemyśla Tomaszowa, Lubelskiego, Jarosławia, Biłgoraja oraz Zamościa. Natomiast dotychczasowi klienci AlbatrosBUS zyskują dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com. Już wkrótce w ramach współpracy do oferty PolskiBus.com zostaną włączone kolejne trasy.

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary AlbatrosBUS marki Setra Scania i Bova które są wyposażone w klimatyzację Wi-Fi toalety oraz gniazdka elektryczne. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży podróżnych obowiązywać będzie regulamin przewozów AlbatrosBUS który dostępny jest tutaj.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus.com
AlbatrosBUS
 • Bagazowy – 01.08.2016

  PB zmierza w stronę Sindbada. Będzie podnajmowal firmy do poszerzania oferty. Ma to swoje plusy i minusy.

 • Jam – 01.08.2016

  Czy przypadkiem Albatros nie jezdzi/jezdzil dla Sindbada na trasie "angielskiej"?

 • wrrr – 01.08.2016

  No właśnie? Przecież Albatros jeżdzi dla Sindbada, czy może w końcu otworzyli oczy i uciekli od Sindbada?

 • adi – 01.08.2016

  Dyrektor PB Piotr Bezulski łapie się jak tonący brzytwy.Większość linii oddaje podwykonawcom.Brexit robi swoje.Bezulski zawłada Soutera spółką.Souter ucieka z Europy i ma to w dupie.

 • Jacek – 01.08.2016

  Nabrali dotacji unijnych na rozwój biznesu. Biznes się skończył dotacje również więc powoli zarobiony gostek zwija się do siebie. Proste i logiczne, pozostanie tylko wspomnienie.

 • zator – 02.08.2016

  Albatros jest strategicznym partnerem Sindbada i z tego co mi wiadomo współpraca układa się bardzo dobrze, ciekawe o co tu chodzi z tym Polskim Busem. Chociaż w sumie Sindbad jeździ za granicę, a Polski Bus po kraju, Albatros linie zagraniczne ma z Sindbadem a krajówkę z PB.

 • Jam – 02.08.2016

  ...hmmm bardzo dobra współpraca podwykonawców z Sindabadem jest dyskusyjna - oczywiście każdy podwykonawca z którym rozmawiałem narzekał na stawki terminy i wymogi, ale to typowe, wiec nie biorąc standardowego malkontenctwa pod uwagę, to jednak póki Albatros śmigał samodzielnie do Anglii, miał dość liczna wierną klientelę; obecnie, wsiadając do Sindbada/podwykonawcy na Wchodzie nie ma się wiedzy ileż to razy i gdzie człowieka poprzesadzają na trasie, a to nie zachęca do korzystania z takiego przewoźnika; pomijam sprawę konkurencji w postaci Rayana ... Sam podwykonawca zwykłe ma inna stawkę za transport po kraju a inna za granicą; powoduje to, że podwykonawcy z reguły śmigają wokół komina za stawki około jurosa za km, co przekłada się na niskie zarobki zarówno przedsiębiorcy jaki i jego pracowników ( czy tak Jest u Sidbada - nie wiem). Faktem jest, że od Sindbada wycofała się krakowska Bermuda (Trasy do Austrii, Szwajcarii i Włoch) a wspomniana informacja o porozumieniu Albatrosa ze Szkotami mogą potwierdzać przypuszczenia, że żaden monopolista nie jest partnerem dla mniejszych kooperantów - ale to tylko wolne dywagacje - jak będzie - czas pokaże. Ja w każdym razie unikam jazd zarówno z Sindbadem jak i Polskim Busem....

 • Grzesiek – 16.02.2017

  Wyzamykali ubikacie bo im sie niechce spszatac

 • Grzesiek – 16.02.2017

  Wyzamykali ubikacie bo im sie niechce spszatac

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....