TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Kielce: Wydobyć z mroku nocne autobusy
InfoBus.pl - Opublikowano: 06.02.2017 12:20:49

Od 1 lutego na terenie miasta prowadzona jest zbiórka podpisów pod petycją w sprawie uruchomienia nowej linii nocnej i zmiany w trasie dotychczasowej. Jest to efekt braku możliwości powrotu, późnym wieczorem i nocą, mieszkańców, którzy mieszkają na osiedlach innych niż te, które obsługuje jedna linii nocna.

Pomysłodawcą i organizatorem akcji pt.: "Wydobyć z mroku autobusy nocne" jest Filip Jackowski, założyciel Kieleckiej Platformy Komunikacyjnej i działacz społeczny.

-"Nie mamy jak wracać do domu, a nie każdego stać na Taksówki" ? to powtarzające się w mailach od pasażerów słowa, które nie dają do myślenia urzędnikom, ale dały nam ? wyjaśnia Jackowski. Wiemy, że najważniejsze jest to, aby jedna linia nocna połączyła kilka osiedli jedną trasą, więc zaproponowaliśmy konkretne zmiany, o których można przeczytać w petycji. Zmiany poparte sa doświadczeniami, które mają inne miasta. Chodzi głównie o uruchomienie drugiej linii nocnej na trasie popularnej linii 34, z niewielkimi zmianami. ? tłumaczy. Pasażerowie zarzucają urzędnikom, że nigdy nie mieli okazji, próbować wracać do domu po godzinie 23, kiedy to na całe miasto zostaje raptem kilka autobusów i nie pozostaje nic innego jak? wracać na piechotę.

Podpisy można zbierać samemu, a następnie oddać je w wyznaczonych punktach, bądź w tych punktach właśnie złożyć podpis pod tą petycją. Do akcji włączyło się, w ciągu 3 dni, wielkie grono mieszkańców miasta (osób aktywnie zbierające podpisy) oraz instytucje, w których można poprzeć pomysł.

Oprócz Restauracji BOHO, w wykazie punktów znajdujemy również Stary Browar oraz Galerię Echo. Ta ostatnia przyłączyła się do naszej akcji nie po raz pierwszy. Wspólnie walczyliśmy już o zmiany w rozkładzie linii nr 13 i 102, których rozkłady miałyby dopasowane do godzin zamknięcia centrum handlowego. We wszystkich punktach podpisy i petycje można zostawiać w godzinach otwarcia lokali. W Galerii Echo taka możliwość jest w Punkcie Obsługi Klienta.

Szczegóły TUTAJ


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Kielce
akcja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...