TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Już za tydzień startuje TRANSEXPO 2009!
Aleksander Kierecki - Opublikowano: 08.09.2009 17:28:57 1 komentarz
Już za tydzień startuje TRANSEXPO 2009!

Do kolejnej edycji targów komunikacji miejskiej TRANSEXPO 2009 w Kielcach zostało tylko tydzień. O ostatnich przygotowania i pechowym pożarze hali F rozmawiamy z Anną Prędotą, menadżerem targów TRANSEXPO:
InfoBus.pl: Jak wygląda sytuacja po pożarze hali F?
Anna Prędota, menadżer targów TRANSEXPO: W pożarze jaki miał miejsce na początku września najbardziej ucierpiała hala targowa F, to dawna hala A. Hala G, ponieważ jest z nią bezpośrednio połączona, uległa zadymieniu i okopceniu. Sytuacja była dla nas bardzo trudna, gdyż od poniedziałku miały się rozpocząć targi zbrojeniowe. Wspólnymi siłami, również dzięki wyrozumiałość naszych wystawców, wybudowaliśmy stoiska zastępcze i targi rozpoczęły się zgodnie z planem. Targi wojskowe się rozpoczęły, a przy TRANSEXPO praca zaczęła się od podstaw. Wszystkie stoiska, które miały lokalizację w pawilonach F i G zostały przeniesione do pawilonów: A - wystawcy z hali F i D - wystawcy z hali G. Również ekspozycja zewnętrzna uległa zmianie. Udało się to w miarę sprawnie przeprojektować i praktycznie we wszystkich przypadkach zachowaliśmy numery stoisk, zmieniając jedynie nazwę hali.

Korzystając z okazji chciałabym podziękować wszystkim wystawcom targów TRANSEXPO za wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na propozycję nowych stoisk oraz za podejmowanie szybkich decyzji w kwestii nowych lokalizacji. Bardzo wszystkim raz jeszcze dziękuję. Bez Państwa pomocy nie udałoby się nam tak sprawnie przeprojektować całej wystawy.
A jak wygląda sytuacja w pawilonie F trudno powiedzieć. Wiadomo na pewno, że na chwilę obecną nie będą się tam odbywały wystawy targowe. Podobna sytuacja jest w hali G. Trwają ekspertyzy i pewnie niedługo dowiemy się wszyscy, jak dokładnie wygląda tutaj sytuacja.
InfoBus.pl: Jak jest ostateczna liczba wystawców, którzy pojawią się w tym roku na TRANSEXPO? Czy kryzys mocno tutaj ograniczył liczbę firm?
Anna Prędota: Na chwilę obecną zgłoszonych jest 153 wystawców. Liczby pokazują, że jest mniej o 19 firm niż w roku ubiegłym. Nie jest to aż tak duży spadek w ilości naszych wystawców biorąc pod uwagę fakt, że cztery firmy które się wycofały miały na swoich stoiskach kilku współwystawców. Niemniej jednak kryzys nie ominął TRANSEXPO i jest to widoczne gdyż producenci -MAN, KAPENA zrezygnowali z tegorocznej wystawy. Były to zawsze duże, dobrze przygotowane ekspozycje i ich brak jest od razu zauważany. Ale pomimo tego, że na naszej wystawie w tym roku nie pojawią się niektóre firmy targi zapowiadają się imponująco. Wystawcy przygotowują soje ekspozycje z dużym rozmachem. Planują liczne premiery i prezentacje. Chciałam natomiast podkreślić, że pomimo początkowej rezygnacji z targów firma VOITH w tym roku jest wystawcą TRANSEXPO.
InfoBus.pl: Jakie w tym roku atrakcje czekają na Wystawców?
Anna Prędota: Oprócz części merytorycznej targów w tym roku zapraszamy naszych wystawców na uroczystą galę i bankiet do hotelu Exbud. Zrezygnowaliśmy z organizacji drugiej imprezy wieczornej ponieważ ciężar kosztów postanowiliśmy przenieść na organizację właśnie bankietu. Planujemy wydarzenie, którego nasi klienci jeszcze nie byli odbiorcami. Ale nie mogę jeszcze wszystkiego zdradzać.
InfoBus.pl: Jak przebiegają przygotowania do Turnieju Kierowców? Czy zakończyły się już eliminacje i czy możemy podać już ostateczna listę zawodników?
Anna Prędota: Na chwilę obecną zgłosiło się ponad 80 zawodników. To największa ilość osób jak do tej pory brała udział w konkursie. Aż 7 Pań będzie walczyło o 1-sze miejsce na podium. Nagrody są naprawdę wysokie, więc jest o co powalczyć.
InfoBus.pl: Bardzo dziękujemy za rozmowę i zapraszamy wszystkich do Kielc!


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Kielce
Transexpo
  • dariusz – 10.09.2009

    szkoda że te targi nie są organizowane w sobote napewno bym był na nich

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....