TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

IAA 2016: Continental z przeziernymi wyświetlaczami
InfoBus.pl - Opublikowano: 01.08.2016 17:26:56
IAA 2016: Continental z przeziernymi wyświetlaczami

Continental, producent opon i wiodący dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, w trakcie 66. Międzynarodowych Targów Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze zaprezentuje innowacyjne rozwiązania przeznaczone do pojazdów użytkowych, w tym wyświetlacze przezierne Head-Up Display. Nowość od Continental gwarantuje szybkie i bezkonfliktowe dostarczanie informacji, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa podczas zautomatyzowanej jazdy.

Continental od wielu lat wykorzystuje nowe technologie do doskonalenia rozwiązań stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Targi IAA są dla firmy nie tylko okazją do prezentacji najnowszych produktów, ale również miejscem wymiany doświadczeń i oceny możliwości jakie niesie ze sobą postępująca cyfryzacja.

W erze cyfryzacji, współpraca między różnymi gałęziami przemysłu jest kluczowa do doskonalenia rozwiązań i usług wykorzystywanych w motoryzacji. Takie współdziałanie tworzy przestrzeń do innowacji zbudowaną na bazie doświadczeń i osiągnięć innych zespołów, a to pobudza wzrost całego przemysłu transportowego ? podkreślił Nikolai Setzer, członek zarządu firmy Continental.

Wyświetlacze przezierne

Najnowsze wyświetlacze przezierne Continental powstały w ramach rozwijania i doskonalenia projektu zautomatyzowanej jazdy. Head-up Display (HUD) do samochodów użytkowych i autobusów to rozwiązanie, dzięki któremu kierowca otrzymuje kluczowe informacje dotyczące jazdy bez konieczności odrywania wzroku od drogi. Continental przygotował dwie podstawowe wersje wyświetlaczy przeziernych. Wyświetlacz HUD do pojazdów z płaskimi szybami przednimi (szczególnie popularnych w USA) oraz HUD typu combiner do pojazdów ze stromo nachyloną szybą przednią (powszechnych w Europie). Nowe wyświetlacze swoją premierę będą miały podczas tegorocznych targów IAA.

Stosowanie systemów wspierających bezpieczeństwo, takich jak Head-Up Display do ciężarówek oraz autobusów, jest znaczącym elementem realizacji idei bezwypadkowej jazdy w ramach programu ?Wizja Zero? prowadzonego przez Continental. Koncern od wielu lat pracuje nad rozwiązaniami, które służą wyeliminowaniu ofiar śmiertelnych w wypadkach komunikacyjnych i zminimalizowaniu liczby poszkodowanych. Ciągłe doskonalenie produkowanych przez Continental komponentów i systemów oraz wprowadzanie nowych produktów wykorzystujących cyfrowe innowacje sprawiają, że firma odgrywa ważną rolę w zwiększaniu bezpieczeństwa na drogach.

Szereg możliwości w zakresie poprawy bezpieczeństwa, jakie stwarza cyfryzacja dla przemysłu motoryzacyjnego oraz wyniki badań ?Mobility Study? przeprowadzonych dla Continental przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych Infas Continental przedstawi podczas konferencji prasowej poświęconej IAA, która odbędzie się 21 września w Centrum Kongresowym w hali nr 3.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
IAA
Continental
wyświetlacze
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....