TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

IAA 2016: Continental z przeziernymi wyświetlaczami
InfoBus.pl - Opublikowano: 01.08.2016 17:26:56
IAA 2016: Continental z przeziernymi wyświetlaczami

Continental, producent opon i wiodący dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, w trakcie 66. Międzynarodowych Targów Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze zaprezentuje innowacyjne rozwiązania przeznaczone do pojazdów użytkowych, w tym wyświetlacze przezierne Head-Up Display. Nowość od Continental gwarantuje szybkie i bezkonfliktowe dostarczanie informacji, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa podczas zautomatyzowanej jazdy.

Continental od wielu lat wykorzystuje nowe technologie do doskonalenia rozwiązań stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Targi IAA są dla firmy nie tylko okazją do prezentacji najnowszych produktów, ale również miejscem wymiany doświadczeń i oceny możliwości jakie niesie ze sobą postępująca cyfryzacja.

W erze cyfryzacji, współpraca między różnymi gałęziami przemysłu jest kluczowa do doskonalenia rozwiązań i usług wykorzystywanych w motoryzacji. Takie współdziałanie tworzy przestrzeń do innowacji zbudowaną na bazie doświadczeń i osiągnięć innych zespołów, a to pobudza wzrost całego przemysłu transportowego ? podkreślił Nikolai Setzer, członek zarządu firmy Continental.

Wyświetlacze przezierne

Najnowsze wyświetlacze przezierne Continental powstały w ramach rozwijania i doskonalenia projektu zautomatyzowanej jazdy. Head-up Display (HUD) do samochodów użytkowych i autobusów to rozwiązanie, dzięki któremu kierowca otrzymuje kluczowe informacje dotyczące jazdy bez konieczności odrywania wzroku od drogi. Continental przygotował dwie podstawowe wersje wyświetlaczy przeziernych. Wyświetlacz HUD do pojazdów z płaskimi szybami przednimi (szczególnie popularnych w USA) oraz HUD typu combiner do pojazdów ze stromo nachyloną szybą przednią (powszechnych w Europie). Nowe wyświetlacze swoją premierę będą miały podczas tegorocznych targów IAA.

Stosowanie systemów wspierających bezpieczeństwo, takich jak Head-Up Display do ciężarówek oraz autobusów, jest znaczącym elementem realizacji idei bezwypadkowej jazdy w ramach programu ?Wizja Zero? prowadzonego przez Continental. Koncern od wielu lat pracuje nad rozwiązaniami, które służą wyeliminowaniu ofiar śmiertelnych w wypadkach komunikacyjnych i zminimalizowaniu liczby poszkodowanych. Ciągłe doskonalenie produkowanych przez Continental komponentów i systemów oraz wprowadzanie nowych produktów wykorzystujących cyfrowe innowacje sprawiają, że firma odgrywa ważną rolę w zwiększaniu bezpieczeństwa na drogach.

Szereg możliwości w zakresie poprawy bezpieczeństwa, jakie stwarza cyfryzacja dla przemysłu motoryzacyjnego oraz wyniki badań ?Mobility Study? przeprowadzonych dla Continental przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych Infas Continental przedstawi podczas konferencji prasowej poświęconej IAA, która odbędzie się 21 września w Centrum Kongresowym w hali nr 3.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
IAA
Continental
wyświetlacze

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....