TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Hoper, czyli międzymiastowa, współdzielona taksówka [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 17.06.2019 11:00:01
Hoper, czyli międzymiastowa, współdzielona taksówka

Już ponad 55 tys. pasażerów zdecydowało się skorzystać z marki Hoper, która należy do  firma Teroplan. To jeden z pomysłów na transportowe wykluczenie.

Duże zainteresowanie przejazdami "od adresu do adresu" sprawiło, że w czerwcu Hoper uruchomił dziewiątą trasę, obejmując połączeniami wszystkie województwa.

Wygodnie i precyzyjnie

W przeciwieństwie do przewoźników autobusowych czy kolejowych, Hoper nie jest ograniczony regularnymi miejscami zatrzymania, w postaci konkretnych przystanków. Określone są jedynie obszary i pory kursowania, a miejsce rozpoczęcia i zakończenia podróży są każdorazowo wcześniej określane przez pasażera. Może to być dom, hotel, pensjonat, sanatorium, miejsce pracy czy inna, dowolna lokalizacja.

Wsiadanie i wysiadanie jest możliwe w każdej, nawet bardzo małej miejscowości znajdującej się w obrębie trasy.

Ostateczna godzina odjazdu spod wskazanego przez pasażera adresu jest potwierdzana SMS-em. Flota 9-osobowych minivanów umożliwia realizację kursu w standardzie taksówki i zasięgu autobusów dalekobieżnych. Pasażerowie docierają do celu szybko i wygodnie – bez przesiadek i dźwigania bagaży.

- Obrazowo można powiedzieć, że Hoper jest jak międzymiastowa współdzielona taksówka, oferuje pasażerom komfort jazdy samochodem w cenie biletu komunikacji publicznej – przedstawia Hubert Czapla, dyrektor marketingu firmy Hoper.

W każdym województwie

W tym roku Hoper zwiększył trzykrotnie liczbę tras, obejmując swoimi połączeniami wszystkie województwa w Polsce. Trzy pierwsze, pilotażowe trasy: z Dolnego Śląska i Mazur na Pomorze oraz z Dolnego Śląska na Pomorze Zachodnie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że firma zdecydowała się nie tylko znacząco rozwinąć swoją ofertę w Polsce, ale również wyjść na rynek przewozów międzynarodowych, na trasach z południa Polski do Niemiec, Holandii i Belgii.

Do tej pory z krajowych przejazdów "od adresu do adresu" skorzystało już ponad 55 tys. osób, zarówno z dużych miast, jaki i wielu małych miejscowości.

- Mamy świadomość, że jest to jeszcze wciąż mały krok wobec dużego zapotrzebowania pasażerów. Do końca lipca planujemy uruchomić kolejne krajowe trasy, w oparciu o prowadzone badania rynku. Będą to połączenia z Przemyśla przez Rzeszów na Kujawy oraz z Przemyśla, przez Kraków na Dolny Śląsk. Na pewno ucieszy to mieszkańców Podkarpacia, którzy mogą obecnie korzystać z naszej usługi tylko w podróżach międzynarodowych - powiedział Paweł Bak, dyrektor operacyjny firmy Hoper

Dla seniorów i rodzin

Dzięki współpracy z serwisem e-podróżnik.pl, licznymi biurami podróży i siecią saloników prasowych, pasażer może dokonać zakupu online, telefonicznie, bądź też w jednym z ponad 1000 stacjonarnych punktów sprzedaży.

- Nowoczesna forma komfortowych przejazdów "od drzwi do drzwi" największym zainteresowaniem cieszy się wśród seniorów. Osoby starsze doceniają nie tylko wygodę podróży, ale również uczynność kierowców. W gronie pasażerów nie brakuje również studentów, osób w średnim wieku czy rodzin z małymi dziećmi - wskazał Hubert Czapla. - Dla takich klientów udostępniamy foteliki dla dzieci o wadze 9-36 kg oraz podstawki przewozowe dla starszych dzieci. Samochód jest również przystosowany do montażu fotelików dla małych dzieci (poniżej 9 kg).

Marka Hoper pojawiła się na rynku w 2018 r. Za sukcesem projektu stoi firma Teroplan S.A., właściciel popularnego serwisu e-podróżnik.pl. Jak informuje firma, to dzięki jej zapleczu technologicznemu Hoper zbudował elastyczny system zarządzania sprzedażą oraz samymi przewozami, co w efekcie umożliwiło efektywne planowanie przejazdów, jak i dostosowanie oferty cenowej do warunków rynkowych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
mikrobus
Hoper

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....