TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

FlixBus zmienia barwy i informuje o wirusie
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.03.2020 11:00:54 1 komentarz
FlixBus zmienia barwy i informuje o wirusie

Pomarańczowy wychodzi z palety barw FlixBus i nowe autokary platformy będą już tylko zielone. Firma odpowiada też na najczęstsze pytania związane z wirusem i podróżami autobusami.

-"Pozbywamy się innych kolorów i stawiamy na czystą zieleń, aby lepiej odzwierciedlić naszą wizję przyszłości podróżowania, której podstawą jest zrównoważony rozwój oraz ekologia" – informuje FlixBus Polska.

Zmiana barw dotyczy tylko nowych autobusów, z których część już wyjechała na drogi. Podobno wśród nich są pierwsze dwupokładowe Setry S531 DT w barwach FlixBus Polska. Czekamy na pierwsze zdjęcia.

Zmiana kolorystyki ma pokazać też to, że przejazdy autokarami to ekologiczny i przyjazny dla środowiska sposób codziennego podróżowania. Generalnie FlixBus dąży do osiągnięcia neutralności węglowej do 2030 roku i już inwestuje w autobusy napędzane wodorem i biogazem.

Podróże w czasie zarazy

Co ważne, FlixBus "nie chowa głowy w piasek" i na swoich stronach informuje o zagrożeniach wynikających z wirusowej epidemii.

-"Jesteśmy przygotowani do wdrożenia wszelkich nowych wytycznych od odpowiedzialnych instytucji. Komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów oraz kierowców są i zawsze będą naszym najwyższym priorytetem. Na ten moment, nasze autobusy kursują zgodnie z obowiązującym rozkładem. Jednakże, z przyczyn operacyjnych, na wybranych trasach mogą pojawić się opóźnienia. Pasażerowie będą na bieżąco informowani o ewentualnych zmianach – informuje platforma.

Włoski problem

Ze względu na ograniczenia podróży nałożone przez rząd włoski, także FlixBus był zmuszona dostosować swoją ofertę i zawiesza obsługę połączeń autobusowych na całym terytorium Włoch oraz wybranych połączeń transgranicznych z/do Włoch.

Zmiany obowiązują od 11 marca 2020 r. do 3 kwietnia 2020 r.

-"Należy mieć na względzie, że może to wpłynąć na zmianę terminów poszczególnych kursów lub ich odwołanie. Pasażerowie otrzymają informację w przypadku, gdy dany kurs zostanie odwołany i będą mogli zwrócić zakupiony bilet bez dodatkowych opłat. Przepraszamy za powstałe niedogodności i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy w stanie ponownie dowieźć wszystkich pasażerów do ich miejsc docelowych – podkreśla zielona platforma i dodaje: -"Jesteśmy w ścisłym kontakcie z naszymi partnerami autobusowymi, którym zaleciliśmy zastosowanie szczególnych środków ostrożności i higieny, w tym m.in. intensyfikację kontroli stanu czystości wnętrz pojazdów po każdym kursie."Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
linie
autokar
FlixBus
  • citaro – 12.03.2020

    "Zmiana kolorystyki ma pokazać też to, że przejazdy autokarami to ekologiczny i przyjazny dla środowiska sposób codziennego podróżowania" Tak, jazda niebieskim czy czerwonym autobusem jest be, ale takim w zielonym malowaniu już cacy. Idiotyzm. Poza tym nikt nie wiąże koloru pojazdu z jego ekologicznością. No, oczywiście oprócz tego geniusza, który to wymyślił ;)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....