TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

FlixBus: nowe linie - nowi partnerzy - nowy kalendarz
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.03.2019 12:00:07
FlixBus: nowe linie - nowi partnerzy - nowy kalendarz

FlixBus uruchamia nowe linie Poznań-Bielsko-Biała oraz Katowice-Kołobrzeg oraz poszerza grono współpracowników o firmy: PTU Oskar-Trans, Noir, Przewozy Autokarowe "Lipnicki" i Fabisiak Przewozy.

Od 12 marca w systemie rezerwacyjnym FlixBusa znaleźć można zupełnie nowe linie, które zaczną kursować od 11 kwietnia. Dzięki otwarciu kolejnych tras, do zielonej siatki połączeń FlixBusa dołącza 6 miast, w tym Piła, Wałcz, Czaplinek, Połczyn-Zdrój, Białogard i Kołobrzeg. Nowe linie objęte są promocją, w ramach której bilety na trasy między 11 a 17 kwietnia można kupić już od 99 groszy. Promocja trwa od 12 marca do wyczerpania puli biletów.

-"Tak jak zapowiadaliśmy, w 2019 roku nasza oferta ma zwiększyć się o połowę i póki co konsekwentnie ten plan realizujemy. Pierwsze starty linii na sezon wiosenno-letni to dopiero początek nowości, które mamy do przedstawienia naszym pasażerom. Sukcesywnie będziemy uruchamiać kolejne połączenia, dzięki którym mieszkańcy zarówno mniejszych, jak i dużych miast będą mogli wygodnie podróżować po całej Polsce i Europie – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska.

21 przewoźników

Trasy nowych linii FlixBusa to:

  • 1311 Poznań – Bielsko-Biała (partner autobusowy: Oskar-Trans) Poznań – Wrocław – Katowice – Bielsko-Biała

  • 1312 Katowice – Kołobrzeg (partner autobusowy: Inter) Katowice – Zabrze – Gliwice – Wrocław – Poznań – Piła – Wałcz – Czaplinek – Połczyn-Zdrój – Białogard – Kołobrzeg

Wraz ze startem nowych połączeń, FlixBus wita również 4 nowych partnerów autobusowych, w tym:

• PTU Oskar-Trans;

• Noir;

• Przewozy Autokarowe "Lipnicki";

• Fabisiak Przewozy.

Łącznie FlixBus współpracuje już z 21 przewoźnikami na rynku polskim.

Przesiadka z rezerwacją

Coraz bardziej rozbudowana siatka połączeń FlixBusa daje coraz więcej możliwości podróży nie tylko bezpośrednich, ale również przesiadkowych.

W związku z tym firma wprowadza również opcję ułatwiającą rezerwację miejsc na połączeniach przesiadkowych. Dzięki nowemu rozwiązaniu, opłata za rezerwację miejsca na połączeniach przesiadkowych naliczana będzie tyko raz i będzie to cena za droższe miejsce – drugie, tańsze miejsce będzie za darmo.

Koszt pojedynczej rezerwacji różni się w zależności od długości kursu oraz typu miejsca (klasyczne / panorama / stolik). Opcja ta włączona została w pierwszej kolejności na stronie internetowej przewoźnika

Promocja nowych miast

12 marca FlixBus otworzył też kalendarz rezerwacyjny dla większości z 60 linii na terminy wakacyjne, dzięki czemu już teraz można zaplanować majówkowe i letnie podróże.

Dodatkowo, w tym okresie ruszą nowe linie operatora na trasach Poznań – Bielsko-Biała oraz Katowice – Kołobrzeg. Połączenia te dostępne są już w sprzedaży ze specjalną pulą biletów za 99 groszy.

Dodajmy, że do systemu rezerwacyjnego wracają również dwie linie sezonowe kursujące na trasach Warszawa – Karpacz oraz Warszawa – Krynica-Morska. Do Karpacza podróżować można już od 26 kwietnia, a do Krynicy-Morskiej od 21 czerwca.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
FlixBus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....