TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

FlixBus nie zwalnia tempa: Szklarska Poręba, Brema i Drezno
InfoBus.pl - Opublikowano: 15.11.2018 13:00:24
FlixBus nie zwalnia tempa: Szklarskiej Poręby, Brema i Drezno

FlixBus nie zwalnia tempa. Pod koniec listopada i w połowie grudnia startują kolejne połączenia – m.in. do Szklarskiej Poręby, Hamburga, Drezna oraz Bremy. Do rozkładu, od 10 listopada, wróciła także linia na trasie Szczecin-Kraków, przez Gorzów Wielkopolski, Zieloną Górę i Wrocław. Większość połączeń jest już w systemie sprzedaży, a wkrótce do nich dołączy także linia 1304 na trasie Warszawa-Drezno.

Timing zmian

23 listopada startuje linia 1300 relacji Wrocław-Praga, która do polskiej siatki połączeń FlixBusa włączy Szklarską Porębę. Na połączeniu zyskają także pasażerowie z Wrocławia oraz Jeleniej Góry – z miast tych będzie można dojechać do czeskich miejscowości: Harrachova, Kořenova, Tanvaldu, Jablonca nad Nysą i Pragi.

29 listopada inauguracyjny kurs odbędzie autobus linii 1366, dzięki czemu z Wrocławia, Legnicy, Zgorzelca i Görlitz będzie można bezpośrednio dojechać do Drezna. Kalendarz rezerwacji dla tego połączenia otwarty jest aż do 25 kwietnia 2019 roku. Czas przejazdu na trasie Wrocław – Drezno wynosi 4h 15min. Ceny biletów na tę trasę zaczynają się od 39 zł. Rozkład jazdy linii 1366 z Wrocławia (Dworzec Autobusowy):

• 6:25 – 6 razy w tygodniu, codziennie oprócz środy,

• 7:25 – raz w tygodniu, w niedzielę,

• 11:45 – 6 razy w tygodniu, codziennie oprócz wtorku.

Grudniowe nowości

13 grudnia do siatki połączeń FlixBusa dołączą kolejne nowe połączenia, a tym samym nowe miasta, takie jak: Szklarska Poręba, Brema czy Harrahov.

Linia 1360, kursująca do tej pory na trasie z Przemyśla do Wrocławia, zostanie przedłużona do Berlina. Dzięki jednemu z wariantów trasy, do Berlina dojechać będzie można też z Tarnowa, co do tej pory nie było możliwe. Dodatkowo, nocna linia N1360 kursować będzie z Przemyśla do Bremy, przez Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Cottbus, Berlin i Hamburg.

9 grudnia ruszy natomiast linia 1304 relacji Warszawa-Drezno. Mieszkańcy nie tylko Warszawy, ale też Sieradza, Wrocławia, Bolesławca i Zgorzelca będą mogli dojechać do niemieckich miast: Görlitz i Drezna. Autobus z Warszawy wyruszał będzie we wtorki o 11:30 (dojazd do Drezna o 20:35). Z Drezna natomiast autobus odjeżdża w poniedziałki o 9:15. Linia trafi do sprzedaży już niebawem.

Dzięki połączeniom uruchomionym w grudniu, pasażerowie podróżujący z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic i Wrocławia zyskają także nowe połączenia do Berlina. Do stolicy Niemiec będzie można dojechać także ze Zgierza.

Wraca Szczecin-Kraków

Dodatkowo, w zeszłym tygodniu po krótkiej przerwie spowodowanej modyfikacją rozkładu, ponownie wystartowała linia 1362 na trasie Szczecin-Kraków, m.in. przez Gorzów Wielkopolski. W ramach aktualizacji trasy, czas przejazdu na odcinku Kraków-Wrocław został wydłużony o 20 min. FlixBus z Krakowa w kierunku Szczecina odjeżdża codziennie o godz. 7:00 i 11:00. W kierunku odwrotnym natomiast kursy odbywają się codziennie o 9:50 i 13:50.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
FlixBus
Czechy
Niemcy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....