TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|







Dane szczegółowe














Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu



Profile społecznościowe




Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|







Dane szczegółowe













Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu



Profile społecznościowe




Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane











Profile społecznościowe



Dodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

FlixBus cały czas obsługuje powroty z Berlina
InfoBus.pl - Opublikowano: 25.03.2020 10:00:48
FlixBus cały czas obsługuje powroty z Berlina

Mimo granicznych obostrzeń, autobusy FlixBusa nadal operują na kilku liniach łączących Berlin z wybranymi miastami w Polsce, a są to: Berlin-Szczecin, Berlin-Warszawa i Berlin-Medyka.

FlixBus Polska na ten moment obsługuje następujące połączenia międzynarodowe, mające ułatwić powrót Polakom do kraju. To linie:

 • Berlin – Poznań – Warszawa, odjazd 11:10

 • Berlin – Łódź – Warszawa, odjazd 23:40

 • Berlin – Wrocław – Kraków – Medyka, odjazd 23:55

 • Berlin – Szczecin, odjazdy 13:15 (1-6), 21:15 (1-5), 21:00 (sobota), 12:30 i 18:00 (niedziela)

Dynamiczne zmiany

-"W chwili obecnej operacje dla tych połączeń zaplanowane są do 6 kwietnia, natomiast warto zaznaczyć, że w obliczu dzisiejszego rozporządzenia rządowego o ograniczeniu do minimum wychodzenia z domu, sytuacja w najbliższych dniach może ulec zmianie – powiedział Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

Połączenia, które można obecnie rezerwować na stronie FlixBus, działają zgodnie z obowiązującym rozkładem. O wszelkich zmianach czy opóźnieniach pasażerowie są na bieżąco informowani.

Aktualny stan

Przypomnijmy, jak aktualnie wygląda siec FlixBusa w Polsce i w ościennych państwach:

 • Polska: Działa komunikacja krajowa i mimo ograniczeń w ruchu międzynarodowym nałożonych przez rząd polski, w dalszym ciągu dopuszcza się przekraczanie granic w celu powrotu do kraju. Dlatego FlixBus nadal operuje na kilku liniach łączących Berlin z wybranymi miastami w Polsce, a są to: Berlin-Szczecin, Berlin-Warszawa i Berlin-Medyka. Prosimy pamiętać o zapoznaniu się z aktualnymi wytycznymi rządu polskiego dot. przekraczania granic

 • Niemcy: Ze względu na ograniczenia podróży nałożone przez rząd federalny Niemiec, FlixBus od 17 marca 2020 r. (godz. 00:00) zawiesił połączenia na terenie Niemiec oraz połączenia międzynarodowe z/do Niemiec do odwołania (poza połączeniami obsługiwanymi przez FlixBus Polska).

 • Francja: Z powodu ograniczeń w podróżowaniu nałożonych przez rząd francuski, FlixBus zawiesił wszystkie połączenia na terenie Francji oraz połączenia międzynarodowe z/do Francji od 17 marca 2020 r. do odwołania.

 • Włochy: Ze względu na ograniczenia podróży nałożone przez rząd włoski, spółka FlixMobility była zmuszona dostosować swoją ofertę i zawiesza obsługę połączeń autobusowych na całym terytorium Włoch oraz wybranych połączeń transgranicznych z/do Włoch. Zmiany obowiązują od 11 marca 2020 r. do 3 kwietnia 2020 r.

 • Czechy / Słowacja: Z powodu ograniczeń w podróżowaniu nałożonych przez rządy Czech i Słowacji, FlixBus zawiesił również swoje połączenia międzynarodowe z Polski do Czech od 14 marca 2020 na 30 dni oraz z Polski na Słowację od 13 marca 2020 do odwołania. Jednocześnie 21 marca FlixBus zawiesił wszystkie połączenia krajowe w Czechach do odwołania.

Jak deklaruje zielona platforma, pasażerowie otrzymają informację w przypadku, gdy dany kurs zostanie odwołany i będą mogli zwrócić zakupiony bilet bez dodatkowych opłat. W każdej chwili istnieje możliwość anulowania kursu tutaj.

-"Przepraszamy za powstałe niedogodności i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy w stanie ponownie dowieźć wszystkich pasażerów do ich miejsc docelowych – deklaruje FlixBus.



Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
linie
FlixBus
Niemcy

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....