TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Ekoenergetyka naładuje autobusy w Drammen
- Opublikowano: 30.08.2019 13:00:04
Ekoenergetyka naładuje autobusy w Drammen

20 sierpnia Ekoenergetyka podpisała umowę ramową z norweską firmą Brakar AS na dostawę stacji szybkiego ładowania dla Drammen.

Polska firma wygrała przetarg i podpisała umowę ramową, która zakłada dostarczenie do 15 pantografowych stacji szybkiego ładowania o mocach 300 kW oraz 450 kW z opcją domówienia kolejnych 10 sztuk. Pierwsze zamówienie to minimum 12 stacji opiewające na kwotę około 18,5 mln złotych.

Dodatkowe 10 stacji ładowania Brakar AS może zamówić w terminie do 31.08.2023 r.

Odwrócony pantograf

Miejskie stacje szybkiego ładowania będą wyposażone w maszt z odwróconym pantografem (OppCharge), a zakres prac obejmuje kompleksowe wykonanie stacji od przeprowadzenia zasilania, przez prace budowlane, dostawę i montaż oraz uruchomienie stacji. Pakiet obejmuje także serwis posprzedażowy.

- To już nasz trzeci i największy po Oslo i Kristiansand projekt w Norwegii. Widzimy jak kraj oraz poszczególne regiony jak Buskerud są aktywnie zaangażowane w walkę o czyste powietrze i zminimalizowanie emisji. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu. Infrastruktura, która będzie dostarczona dla Brakar AS pokazuje także, że nie tylko wielkie aglomeracje jak Paryż, Warszawa czy Hamburg, ale także mniejsze miasta mogą skutecznie wdrażać elektromobilność na szeroką skalę – zapewnia Maciej Wojeński, V-ce Prezes firmy Ekoenergetyka – Polska.

Skandynawska ekspansja

Dzięki kontraktowi na ładowarki dla Drammen Ekoenergetyka kontynuuje ekspansję w Skandynawii. Firma dostarczyła i wdrożyła swoje stacje szybkiego ładowania do Tampere i Helsinek w Finlandii, Vasteras, Malmö i Luleå w Szwecji oraz Kristiansand i Oslo w Norwegii.

Brakar AS to norweska firma odpowiedzialna za organizację transportu publicznego w okręgu Buskerud. Obszarem swojej działalności obejmuje także stolicę regionu prawie 70-tysięczne Drammen. Miasto obecnie posiada już w pełni zelektryfikowaną linię nr 51 z głównego dworca autobusowego Drammen – do przystanku kolejowego Mjøndalen. Region chce zostać liderem w Norwegii we wdrażaniu zrównoważonego i czystego transportu i właśnie realizuje dużą inwestycję związaną z wdrożeniem infrastruktury ładowania i zakupem autobusów elektrycznych.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
umowa
ładowarka
Ekoenergetyka
Norwegia
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....