TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Czas na TRANSEXPO 2016!
InfoBus.pl - Opublikowano: 04.02.2016 20:03:22
Czas na TRANSEXPO 2016!

W październiku br. Kielce ponownie staną się na kilka dni stolicą autobusowej branży. O tegorocznej ofercie TRANSEXPO, konkurencji i nowym, dwuletnim cyklu targów rozmawiamy z Anną Prędotą, menadżerem wystawy.

InfoBus.pl: Przyznam się, że bez targów TRANSEXPO zeszły rok był jakiś dziwny, jakby czegoś brakowało... Czy inni wystawcy mieli podobne odczucia i jak Targi Kielce przeżyły ten rok bez autobusów?

Anna Prędota, menadżer targów TRANSEXPO: To że w danym roku nie organizujemy tej wystawy nie oznacza, że nie zajmujemy się tematem. Prace nad każdą koleją edycją trwają niemal od momentu zakończenia poprzedniej. Pomysł, aby TRANSEXPO odbywało się w cyklu dwuletnim wyszedł właśnie od wystawców. W zasadzie wszystkie największe w Europie wydarzenia z tej branży odbywają się co dwa lata i dlatego my również pozostajemy w tym rytmie. Producentom, firmom zależy aby właśnie w Kielcach pokazywać najnowsze modele, a najbardziej optymalnym terminem ku temu jest właśnie organizowanie wystawy w takim odstępie czasu. Podejmując decyzję o dwuletnim cyklu wystawy TRANSEXPO nie przypuszczaliśmy, i to nie tylko my organizatorzy ale również i wystawcy, zwłaszcza ci którzy już od wielu lat z nami współpracują, że w roku 2015 "autobusowa jesień" będzie jakaś inna, taka niekompletna. Zdecydowanie brakowało tej wystawy w 2015 roku wszystkim, którzy z nią są związani. To budujący fakt, ponieważ daje on obraz dobrej współpracy pomiędzy Targami Kielce a wystawcami i pokazuje, że Targi Kielce to miejsce gdzie z dużą przyjemnością się wraca ? m.in. w celach biznesowych.

InfoBus.pl: Przed nami trzynasta edycja TRANSEXPO. Czym będzie się wyróżniała? Jaki przebiega nabór wystawców?

Anna Prędota: W związku z cyklem dwuletnim TRANSEXPO w tym roku prace przygotowawcze rozpoczęły się zdecydowanie wcześniej. Wystawcy chcąc w jak najlepszy sposób zaprezentować swoją ofertę niemalże "prześcigają się" w wyborze lokalizacji i wielkości stoisk wystawienniczych. Sądząc po rozmiarach powierzchni stoisk można przypuszczać że tegoroczna ekspozycja będzie nad wyraz imponująca. Na chwilę obecną swój udział potwierdziło ponad 60 wystawców. Między innymi producenci autobusów tacy jak: EvoBus Polska, Solaris Bus & Coach, Volvo Polska, SOR Polska, Scania Polska, CMS Auto, Mercus oraz praktycznie wszystkie najważniejsze i największe firmy sektora komunikacji zbiorowej. Myślę, że bardzo optymistyczny jest fakt, że na ten moment żaden z pozostałych producentów nie podziękował nam za tegoroczną współpracę, wręcz przeciwnie - rozmowy trwają. Niewątpliwie dużym wydarzeniem towarzyszącym będzie Wystawa Zabytkowych Autobusów której organizatorem jest Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej z Warszawy - współorganizator targów TRANSEXPO. Program wydarzeń zaczyna się tworzyć, ciekawych pomysłów jest dużo i mam nadzieję, że XIII edycja TRANSEXPO będzie wyjątkowa.

InfoBus.pl: Targi to przede wszystkim premiery. Czy któryś z producentów już anonsował takie wydarzenie?

Anna Prędota:Dużo się mówi o premierach i na pewno nie zabraknie ich TRANSEXPO 2016, ale ten moment nie mam oficjalnych komunikatów ze strony wystawców.

InfoBus.pl: Dookoła pojawia się coraz więcej imprez dedykowanych autobusom i transportowi publicznemu. To z jednej strony pokazuje, że branżą się rozwija, zaś z drugiej stanowią one dla Was konkurencję. Jak sobie z tym radzicie?

Anna Prędota: Zdrowa konkurencja na pewno nikomu nie zaszkodzi. To że możemy zaobserwować rozwój branży tylko nas cieszy. TRANSEXPO to jednak cały czas największa tego typu wystawa w Polsce, z tego co się orientujemy mimo że pojawiają się kolejne imprezy, naszej pozycji nic nie jest w stanie zagrozić. Co oczywiście nie oznacza, że spoczęliśmy na laurach. Cały czas słuchamy, podpatrujemy, dyskutujemy, wyciągamy wnioski. Wszystko po to aby naszym wystawcom, współorganizatorom "czegoś" brakowało w nieparzystych latach, kiedy niema edycji TRANSEXPO. Na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich Państwa do Kielc na XIII Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w dniach 11 - 13 października 2016. Do zobaczenia!


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Transexpo
Kielce
targi

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....