TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Continental z autobusową ofertą na wiosnę
InfoBus.pl - Opublikowano: 06.04.2016 18:09:40
Continental z autobusową ofertą na wiosnę

Continental proponuje w swojej ofercie trzecią generację opon do autokarów, autobusów międzymiastowych i miejskich: ContiCoach, Conti CityPlus oraz ContiUrban.

-?To opony zoptymalizowane pod kątem komfortu, bezpieczeństwa i wydajności w każdych warunkach mówi Marcin Cywiński, Marketing & PR Manager, Dział Opon Ciężarowych, Continental Opony Polska. - Inżynierowie Continental opracowali w nich specjalne konstrukcje i mieszankę gumową bieżników, strukturę opasania oraz budowę karkasów. Wszystkie opony Continental dla segmentu przewozu osób mają większą powierzchnię bieżnika, dobre osiągi na mokrej nawierzchni przez cały okres eksploatacji, komfortowy układ lameli a także większą podatność na bieżnikowanie. Opony są przystosowane do silników spełniających normę Euro 6.?

Opony dalekobieżne ContiCoach HA3 są przeznaczone na długie i krótkie odległości z dużymi prędkościami przelotowymi po autostradach. Opony międzymiastowe Conti CityPlus HA3 M+S są rozwiązaniem na długie i krótkie odległości na krętych lub pagórkowatych drogach, które łączą miasta i miasteczka. Natomiast opony miejskie ContiUrban HA3 M+S są idealne na krótkie odległości pokonywane w mieście, gdzie dochodzi do częstych hamowań i otarć brzegów opon o krawężniki.

Conti Coach HA3 ? turystyka

Opona ContiCoach gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa wraz z niskim spalaniem. Cechuje ją doskonała trwałość, dzięki zoptymalizowanej mieszance, konstrukcji opasania i dopasowanemu konturowi bieżnika. Wyróżnia się właściwościami jezdnymi na mokrej nawierzchni, co zawdzięcza technologii głębokie-go rowkowania 3D. Samoblokujące się rowki 3D utrzymują sztywność bieżnika, zapewniając maksymalną skuteczność hamowania. Ponadto, opona posiada niskie opory toczenia oraz wydłużone przebiegi. ContiCoach HA3 to wydajna opona do ruchu autostradowego, która idealnie sprawdza się na długich dystansach, gdzie autokary mogą poruszać się z dużą prędkością.

Conti City Plus HA3 ? trasy regionalne

Continental jako pierwszy producent ogumienia, stworzył oponę dedykowaną tylko autobusom regionalnym. Opona Conti CityPlus nadaje się do stosowania do jazdy po krętych i urwistych drogach, a także w zmiennych warunkach jezdnych, drogowych i pogodowych. Dzięki szerszemu bocznemu żebrowaniu zapewnia lepszą stabilność w zakrętach oraz boczną przyczepność na stromych trasach. Cechują ją wysokie przebiegi, które wraz z zoptymalizowanym poziomem oporów toczenia, zapewniają efektywną eksploatację. W modelu Conti City Plus HA3

z homologacją M+S zwiększona liczba lameli 3D o pełnej głębokości ma znacz-ny wpływ na poprawę skuteczności hamowania przez cały okres użytkowania na drogach regionalnych i umożliwia jazdę przy każdej pogodzie. Udoskonalone właściwości jezdne, dzięki zastosowaniu specjalnego materiału do jazdy po mokrej nawierzchni, gwarantują większe bezpieczeństwo.

Conti Urban HA3 ? miasto

Linia opon Conti Urban została zaprojektowana wyłącznie z myślą o wyzwaniach stawianych przez miejskie ulice, jak np.: wysokie krawężniki, częste zatrzymywanie się na światłach, korki, czy manewrowanie w wąskich uliczkach. Aby im sprostać, inżynierowie Continental opracowali oponę, która dzięki wyższej gęstości splotu stalowego karkasu i grubej ścianie bocznej, zapewnia wysoką trwałość i ochronę przed otarciami np. przez krawężniki. Ponadto, szerszy bieżnik zapewnia doskonałą stabilność w zakrętach i wydłuża przebieg w warunkach miejskich nawet o 20%.


-?Warto pamiętać, że Continental, jako pierwszy producent opon, opracował kompletną ofertę opon pasażerskich obejmującą wszystkie segmenty transportu pasażerskiego ? podkreśla Marcin Cywiński. - Wyspecjalizowane opony dla autobusów i autokarów zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa, wyższą ekonomikę jazdy oraz mają mniejszy wpływ na środowisko, dzięki optymalnej efektywności paliwowej, trwałości opony oraz możliwości bieżnikowania. Linia opon pasażerskich Continental spełnia zróżnicowane wymagania, jakim publiczne środki transportu muszą sprostać.?Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Continental
opony

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....