TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Continental i III generacja autobusowych opon
CONTINENTAL - Opublikowano: 28.06.2013 10:10:03
Continental i III generacja autobusowych opon

Continental prezentuje kamień milowy w segmencie premium opon do pojazdów użytkowych w postaci nowo opracowanej trzeciej generacji opon. Z punktu widzenia firmy Continental, z uwagi na rosnące wymagania dotyczące opon, ochrony środowiska i bezpieczeństwa, nadszedł czas na specjalną ofertę produktową, która jest dostosowana do potrzeb przewozu osób. W szczególności lokalny i dalekobieżny transport pasażerski będą odgrywały kluczową rolę w gorących tematach urbanizacji, ekologii i przyszłej mobilności. Dlatego zasługują one na szczególną uwagę konstruktorów opon. Nowa rodzina produktów dla użytkowego transportu pasażerskiego obejmuje wszystkie obszary zastosowania opon, od regularnej komunikacji miejskiej przez ruch międzymiastowy i regionalny po szybko rozwijający się segment autobusów dalekobieżnych. Komfort, oszczędność i bezpieczeństwo to główne wymogi stawiane przed oponami autobusowymi we wszystkich zastosowaniach. W nowej, trzeciej generacji Continental dostarcza zorientowane na klienta rozwiązania dla zróżnicowanego środowiska roboczego codziennych podróży autobusowych, oferując trzy nowe asortymenty opon zaprojektowane do konkretnych zastosowań: Conti Coach, Conti CityPlus i Conti Urban. Warto podkreślić, że Conti Coach i Conti CityPlus osiągają klasę „A”w kategorii przyczepność na mokrej nawierzchni

Conti Coach

Opona Conti Coach HA3 będzie dostępna dla transportu dalekobieżnego w rozmiarach 295/80 R 22.5 i 315/80 R 22.5 do montażu na każdą oś. Dzięki obniżaniu zużycia paliwa są to opony bardzo ekonomiczne. Na drodze gwarantują one dobrą przyczepność wzdłużną i poprzeczną, stabilność kierunkową, precyzję prowadzenia, a dzięki lamelom także doskonałe prowadzenie na mokrej nawierzchni przez cały okres ich eksploatacji.

Conti CityPlus

Conti CityPlus HA3, opona zaprojektowana specjalnie na potrzeby transportu regionalnego, dokładnie odpowiada potrzebom tego wymagającego i rosnącego segmentu. Ta przeznaczona do użytku na wszystkich osiach opona jest dostępna w rozmiarze 295/80 R 22.5. Charakteryzuje się doskonałym prowadzeniem i świetną przyczepnością na mokrej nawierzchni przez cały okres eksploatacji, bardzo dużymi przebiegami i równomiernym zużywaniem się.

Conti Urban

Continental oferuje oponę Conti Urban HA3 dla wymagającego transportu publicznego w rozmiarach 275/70 R 22.5 i 315/60 R 22.5 do montażu na wszystkich osiach. Nowe opony posiadają dodatkowo wzmocnione ścianki boczne, które skutecznie chronią przed uszkodzeniami przy wjeżdżaniu na krawężniki i wytrzymują nawet o 20 procent wyższe przebiegi. Dla przewoźników autobusowych ważne są zarówno wysoki komfort dla pasażerów, jak i aspekty bezpieczeństwa i ekonomiki, np. zużycie paliwa, czy możliwość pogłębiania i bieżnikowania. Wszystko to oferują nowe specjalistyczne opony autobusowe Continental.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Continental
opona
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....