TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Co łączy FC Luzern, firmy Hauser i VIP Hannover? Setra ComfortClass
InfoBus.pl - Opublikowano: 30.12.2019 11:00:29
Co łączy FC Luzern, firmy Hauser i VIP Hannover? Setra ComfortClass

Nowe autokary Setra ComfortClass oferują komfortowe podróżowanie. W zależności od operatora, prezentują się one w zupełnie różnych odsłonach. Sprawdzamy jak wygląda ich użytkowanie przez FC Luzern, firmę Hauser i VIP Hannover.


Premiera w FC Luzern

W tym sezonie i w ogóle po raz pierwszy, najlepsza drużyna piłkarska w Szwajcarii podróżuje autokarem Setry. Model S 516 HD należący do firmy Gössi Carreisen AG wozi zespół i personel szkoleniowy na wszystkie mecze i obozy treningowe w wyjątkowo bezpiecznych i komfortowych warunkach. Luksusowy autobus Setra ComfortClass z kącikiem klubowym wyposażony jest w 40 skórzanych siedzeń, podłogę w stylu drewnianym i 5 monitorów. Na pokładzie znajdują się również szafki kuchenne dostosowane do potrzeb zespołu oraz stoły o regulowanej wysokości z godłem klubowym, które można łatwo dostosować do pełnienia funkcji ławek do masażu.

Kupując pięć autobusów S 516 HD, Hauser GmbH & Co. KG robi kolejny ogromny krok w procesie systematycznej modernizacji swojej floty. Firma autokarowa z Rottweil w regionie Szwabii całkowicie zmieniła flotę na markę Setra. Obecnie firma rodzinna z najstarszego miasta Badenii-Wirtembergii świadczy usługi 15 autobusami marki Setra w całej Europie. Firma Hauser, która w ubiegłym roku obchodziła 70. rocznicę powstania, korzysta z luksusowych trzyosiowych autobusów wyłącznie do własnych zadań i czasami wykorzystuje je również za granicą.

Pięć autobusów dla Hauser

Klasyfikowane jako 5-gwiazdkowe autobusy S 516 HD są wyposażone w 42 miejsca siedzące, dwa miejsca siedzące dla asystenta i aneks kuchenny z tyłu, a także w najnowsze systemy bezpieczeństwa Daimler Buses. Należą do nich adaptacyjny tempomat 4, który jest pierwszym na świecie systemem dla autobusów, który ostrzega kierowcę o możliwości kolizji z poruszającymi się pieszymi, a także automatycznie inicjuje częściowe hamowanie. Ponadto pojazdy te posiadają system wspomagania skrętu Sideguard Assist z rozpoznawaniem osób.

VIP Hannover: dziewiczy kurs z 52 mnichami buddyjskimi

W przyszłości firma autobusowa VIP Hannover będzie polegać wyłącznie na marce Setra. Firma z Dolnej Saksonii, która specjalizuje się między innymi w ekskluzywnych usługach transferu, zaczyna od S 517 HD. Klientami tego przewoźnika są członkowie zarządów, najwyższe rangą delegacje, a także przedstawiciele mediów i handlu podczas wizyt państwowych. Ponadto czarny luksusowy autobus Setra ComfortClass należący do Stephana Deima, który założył firmę w 2001 roku, jest również wykorzystywany do organizacji imprez firmowych, kongresów oraz wycieczek szkolnych i klubowych. Autobus jest wyposażony w 52 miejsca siedzące i najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, które obecnie oferuje Setra.


"Wraz z S 517 HD zaczęliśmy sukcesywnie zmieniać naszą flotę na autobusy Setra", mówi właściciel firmy i dyrektor zarządzający, który powitał 52 mnichów buddyjskich na pokładzie, podczas pierwszej podróży nowym trzyosiowym autobusem. Duchowni odwiedzili świątynie azjatyckie w Strasburgu, Stuttgarcie i Würzburgu, podróżując S 517 HD.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
Setra
Niemcy
Szwajcaria
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....