TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Citywide w drodze do Jastrzębia [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.04.2016 16:24:27 3 komentarze
Citywide w drodze do Jastrzębia [FILM]

Nie milkną echa zakupu 25 szt. autobusów Scania Citywide przez firmę Warbus do obsługi sieci komunikacyjnej MZK Jastrzębie-Zdrój. Prezentujemy film pokazujący te czerwono-białe pojazdy w drodze do śląskiego miasta.

Przypomnijmy, pod koniec marca br. dwadzieścia pięć nowoczesnych niskopodłogowych autobusów miejskich Scania Citywide Euro 6 zostało oddanych do użytku firmie Warbus Sp. z o.o. Pojazdy będą wykorzystywane w ramach kontraktu z MZK na obsługę miasta Jastrzębie-Zdrój.

Przekazane pojazdy to 12-metrowe jednostki zasilane olejem napędowym z silnikami o pojemności 6,7 litra i mocy 280 KM. Autobusy miejskie Scania Citywide są wyposażone w silniki najnowszej generacji spełniające normę Euro 6, zaprojektowane we współpracy z firmą Cummins. Pojazdy posiadają trwałą konstrukcję wykonaną z aluminium oraz tworzyw sztucznych i zostały wyprodukowane w słupskiej fabryce Scania.

Podczas uroczystości, w czasie której oficjalnie oddano pojazdy do użytku, obecni byli m.in. przedstawiciele miasta Jastrzębia-Zdroju, reprezentanci samorządu oraz firm zawierających umowę: Scania Polska S.A. oraz Warbus Sp. z o.o. ? Cieszymy się bardzo, że Jastrzębie-Zdrój to kolejne miasto po Jaworznie, Gliwicach, Łomży, aglomeracji warszawskiej i Słupsku, którego mieszkańcy będą mogli korzystać z wysokiej klasy autobusów miejskich Scania. Projektując tego typu pojazdy, zawsze zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie i wygodzie pasażerów. Z kolei kierowcy, którzy obsługują wyprodukowane przez nas autobusy miejskie, cenią ich ergonomiczność ? komentuje Harald Woitke, dyrektor generalny Scania Polska S.A.

? Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Scania, ponieważ w naszym przekonaniu najlepiej łączy ona najnowsze technologie ze sprawdzonymi przez lata rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Takie podejście do produkcji autobusów powoduje, że pojazdy Scania Citywide zapewniają pasażerom optymalne warunki podróżowania, a jednocześnie są niezawodne i charakteryzują się niskim zużyciem paliwa, co pozytywnie wpływa na koszty eksploatacji. Bardzo ważny jest również dla nas solidny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Scanii, co zapewnia wysoką gotowość techniczną tych autobusów ? powiedział Eugeniusz Szymonik, pełnomocnik Zarządu Warbus Sp. z o.o.

Wszystkie niskopodłogowe autobusy Scania Citywide zostały wyposażone w System Monitorowania Floty ? Scania FMS, pozwalający na monitorowanie poprzez GPS pracy kierowcy, parametrów pojazdu oraz wszystkich wykorzystywanych w nim podzespołów. Ponadto, w ramach umowy, firma Warbus będzie mogła m.in. skorzystać ze szkoleń dla kierowców i pracowników zaplecza technicznego.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Jastrzębie Zdrój
Scania
Warbus
 • xxxxx – 12.04.2016

  To nie Slask. Slaskie miasta Siemianowice,Swietochlowice,Chorzow,Zabrze,Bytom,Katowice,Ruda Sl...bez reszty

 • eM – 12.04.2016

  Ciekawe niby kiedy Jastrzębie-Zdrój przenieśli z woj. śląskiego? Może tej nocy i jeszcze nikt oprócz Ciebie o tym nie wie ;)

 • www – 12.04.2016

  No co? Miasto ma Zdrój w nazwie to niemożliwe, żeby na Śląsku leżało:-)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....