TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Bydgoskie autobusy za pół ceny
UM BYDGOSZCZ InfoBus.pl - Opublikowano: 22.05.2015 16:14:15
Mercedes-Benz Citaro G w barwach MZK Bydgoszcz

21 maja w Bydgoszczy uruchomiona została sprzedaż ?Biletu nowego pasażera?. Osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie korzystały z biletów okresowych mają okazję w czerwcu przetestować bydgoską komunikację miejską za pół ceny. Bilet dostępny jest wyłącznie w kasach ZDMiKP Bydgoszcz przy ul. Toruńskiej 174a. Bilet mogą zakupić  wyłącznie nowi pasażerowie, czyli tacy, którzy co najmniej dwa lata przed 1 czerwca 2015 roku nie kupowali biletów okresowych. Bilet normalny kosztuje  45 zł, a ulgowy 22,5 zł. Bilet nowego pasażera będzie uprawniał do podróżowania po mieście w granicach I strefy (bez komunikacji podmiejskiej) wszystkimi liniami ? dziennymi, i nocnymi. Z uwagi na konieczną weryfikację historii zakupionych biletów okresowych, bilet dostępny jest wyłącznie w kasach ZDMiKP Bydgoszcz przy ul. Toruńskiej 174a w godz. 7.00-17.00. Informacja o możliwości zakupu biletu nowego pasażera wyświetlana jest  na tablicach LCD umieszczonych na przystankach komunikacji publicznej. W Strefie Płatnego Parkowania rozprowadzane są również ulotki zachęcające do skorzystania z promocji.

-  ?Liczę, że bilet nowego pasażera przekona kolejnych bydgoszczan do podróżowania komunikacją miejską. Warto z niego korzystać, ponieważ w ciągu ostatnich lat w transporcie publicznym wprowadziliśmy szereg korzystnych zmian. Standardem stają się pojazdy wyposażone w klimatyzację i bezprzewodowy Internet. Komunikacją dociera na nowe osiedla, a tramwaje zyskują priorytet na skrzyżowaniach z sygnalizacją? ? mówi prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski.

Przypomnijmy, że Bydgoszcz w ostatnim okresie mocno stawia na transport publiczny. W ubiegłym roku udało się rozszerzyć ofertę przewozową linii międzygminnych. Miejskie autobusy dojeżdżają już m.in. do Białych Błot, Przyłęk, Murowańca, Łochowa, Osielska, Niw, Niemcza, Maksymilianowa i Żołędowa. Poza tym udało się zapewnić bezpośrednią komunikację pomiędzy dzielnicami Bartodzieje i Kapuściska. W tym roku poprawiła się obsługa dzielnicy Smukała i Brdyujście. Powstało bezpośrednie połączenie Kapuściska i Łęgnowo z osiedlem Eskulapa. Miasto w ostatnich latach dobudowało też kilka buspasów, remontowane są też zatoki autobusowe. Dzięki wdrożonemu systemowi ITS skrócił się czas przejazdu tramwajami. Poprawia się też punktualność. Miejskie Zakłady Komunikacyjne w tym roku zakupią co najmniej 27 nowych pojazdów. Ogłoszony został też przetarg na obsługę linii nr 51, 58 i 76 nowym taborem.

 


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bydgoszcz
ZDMiKP Bydgoszcz

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....