TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

BYD gratuluje IndyGo uruchomienia Red Line
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.01.2020 10:00:54
BYD gratuluje IndyGo uruchomienia Red Line

BYD pogratulował IndyGo uruchomienia szybkiej linii autobusowej Red Line w Indianapolis. Usługa ta przyczyniła się do wzrostu jakości życia mieszkańców lokalnej społeczności.


BYD K11

BYD jest zaszczycony, że został wybrany przez IndyGo jako dostawa trzynastu 18-metrowych przegubowych, akumulatorowo-elektrycznych autobusów dla tego ważnego przedsięwzięcia. IndyGo planuje docelowo wprowadzić do użytku 31 autobusów BYD K11. Model K11 został opracowany specjalnie do szybkiego transportu, zapewniając mniejszych hałas i wibracje oraz nie emitując przy tym ani jednej chmury spalin. Autobusy elektryczne, takie jak te zbudowane przez BYD w fabryce w Lancaster w Kalifornii, mogą przyczyniać się do zmniejszenia tony zanieczyszczeń z atmosfery każdego roku, gdy są w eksploatacji. Po zainstalowaniu unikalnego i innowacyjnego systemu ładowania naziemnego zapewnianego przez BYD, zasięg działania autobusów będzie jednym z najlepszych w dowolnym miejscu.

"Jesteśmy bardzo dumni, że możemy być częścią tej nowej, ważnej usługi dla Indianapolis i hrabstwa Marion" - powiedział Bobby Hill, wiceprezes BYD w Ameryce Północnej. "Pracowaliśmy - i będziemy nadal współpracować - ściśle z IndyGo, aby zapewnić ich sukces. IndyGo to przyszłościowa firma tranzytowa i pochwalamy ich przekształcenie w całkowicie elektryczną flotę autobusową".

Red Line skróci czas podróży i czas oczekiwania na trasie biegnącej między Broad Ripple po północnej stronie miasta i University of Indianapolis po południowej stronie. Linia będzie oferować częstsze przebiegi i dłuższe godziny kursowania wzdłuż najgęstszego korytarza pod względem liczby ludności i zatrudnienia w okręgu Marion.

Elektryczna przyszłość

Zakupy autobusów są częścią planów IndyGo dotyczących zastąpienia wszystkich swoich autobusów z silnikami wysokoprężnymi modelami elektrycznymi do 2032 roku. Dzięki temu dojdzie do zmniejszenia zanieczyszczenia i kosztów operacyjnych, przy jednoczesnym ulepszeniu usług dla mieszkańców i turystów w Indianapolis. Według Departamentu Transportu USA, każdy autobus bezemisyjny - podobnie jak autobus wyprodukowany przez BYD - eliminuje około 10 ton tlenku azotu, 350 funtów cząstek stałych oleju napędowego i około 1690 ton CO2 w 12-letnim cyklu życia pojazdu.

BYD był pierwszą firmą na świecie, która zaprojektowała i wyprodukowała 18-metrowy autobus akumulatorowo-elektryczny. K11 to niedrogi, niezawodny autobus, który można łatwo zintegrować z flotą tranzytową, oferując czystą, zeroemisyjną alternatywę dla autobusów napędzanych olejem napędowym. K11 jest zasilany przełomowymi bateriami żelazofosforanowymi, które są nietoksyczne i przyjazne dla środowiska.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
elektrobus
BYD
USA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....