TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

BYD doceniony za design. Nagroda IF Award
INFOBUS.PL - Opublikowano: 20.02.2020 14:00:27
BYD doceniony za design. Nagroda IF Award

12-metrowy autobus elektryczny BYD został doceniony międzynarodową nagrodą IF Award. Design pojazdy został dostrzeżony i dał mu zwycięstwo w kategorii transportu publicznego. Jak tłumaczy producent to wszystko za sprawą innowacyjnej koncepcji. Chodzi o elektrtobus w wersji europejskiej, który BYD zaprezentował na Busworld w Brukseli w październiku 2019 r.

Według BYD koncepcja "Home from Home" jest wynikiem starannego rozważenia przyszłych oczekiwań wobec pojazdu z napędem elektrycznym. Ma także budować pozytywne wrażenia wśród pasażerów. Koncepcja wewnętrznego i zewnętrznego designu tworzą według BYD-a funkcjonalny pojazd wzbudzający pozytywne emocje, dlatego jury zdecydowało się docenić konstrukcję Chiczyków nagrodą iF Design Award.

Przedstawiciele BYD zaprezentowali w styczniu swój pojazd 70 ekspertom od projektowania z 20 krajów w Hamburgu. Po ogłoszeniu zwycięzcy ceremonia wręczenia nagród iF DESIGN AWARDS odbędzie się w maju.

Czysta estetyka dla 12-metrowego eBusa BYD
Wnętrze i nadwozie są zharmonizowane i zapewniają przyjemne wrażenia z jazdy. Dach bez urządzeń wentylacyjnych tworzy czysty i estetyczny wygląd. Dynamiczna pomarańczowa linia i duży udział czarnych elementów wykorzystanych do wykończenia poszyć bocznych zwiększa przezroczystość. Kolory, wygodne materiały i oświetlenie tworzą przestronną i relaksującą atmosferę. Cyfrowe lustra i nowa futurystyczna deska rozdzielcza zostały wybrane ze względów bezpieczeństwa. Z kolei lekka konstrukcja nadwozia, system zarządzania bateriami trakcyjnymi i klimatyzacja z pompą CO2 zmniejszają zużycie energii.

"Jestem absolutnie podekscytowany naszym produktem" - powiedział dyrektor generalny BYD Europe Isbrand Ho - "Wiemy, że istnieje wiele ograniczeń w projektowaniu autobusu elektrycznego. Funkcjonalność i bezpieczeństwo są najważniejsze. To były najważniejsze założenia, które przyświecały naszemu biurze konstrukcyjnemu."


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
elektrobus
nagroda
BYD
IF Design Award
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....