TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Busworld 2019: Dwie nowości od Volvo [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 14.10.2019 16:00:20
Busworld 2019: Dwie premiery Volvo [FILM]

W Belgii szwedzki producent pokaże kilka nowości, w tym przegubowy autobus Volvo 7900LAE, jak i 15-metrowy autokar Volvo 9700.

Nowy przegubowy autobus Vovlo 7900 LAE z napędem elektrycznym może przewozić do 150 pasażerów. Jego premiera miała miejsce  w czerwcu na Kongresie UITP w Sztokholmie, o czym pisaliśmy TUTAJ  

-"Dzięki przegubowemu Volvo 7900 Electric tworzymy nowe możliwości dla miast, które chcą rozwijać zrównoważony transport publiczny za pomocą energooszczędnych, cichych i bezemisyjnych autobusów. Jednocześnie poszerzamy naszą ofertę autokarów dalekobieżnych o dodatkowe warianty, oferując klientom odpowiednie warunki do uzyskania jeszcze wyższej wydajności. Nasza połączona oferta produktów i usług nigdy nie była tak silna. To pokazuje, że ​​jesteśmy coraz lepiej przygotowani do współpracy z naszymi klientami, aby zrobić krok w przyszłość i rozwijać swoją działalność " - mówi Håkan Agnevall, prezes Volvo Buses.

Przegubowy elektryk

Na Busworld Volvo po raz pierwszy zaprezentuje swój nowy autobus przegubowy z napędem elektrycznym w seryjnej konfiguracji. Przegubowe Volvo 7900 Electric może zabrać na pokład do 150 pasażerów i zdaniem producenta oferuje o 80 procent niższe zużycie energii niż odpowiedni autobus z silnikiem diesla.

Najnowszy elektryk to ważne uzupełnienie miejskiej rodziny Volvo. Oczywiście koncern nie zapomina o pojazdach, które są trzonem tego biznesu, czyli pojazdy hybrydowe. Jak deklaruje Volvo, firma cały czas rozwija tę technologię - przede wszystkim pod kątem wydłużenia cichej i całkowicie bezemisyjnej jazdy. Zarówno nowe, jak i wcześniej wyprodukowane autobusy hybrydowe z technologią Euro 6 można również wyposażyć w Volvo Zone Management, co pozwala na łatwe skonfigurowanie ich do pracy wyłącznie elektrycznej na określonych obszarach, takich jak strefy zerowej emisji i inne wrażliwe strefy.


Długi turysta

Z kolei Volvo 9700 w wersji trzyosiowej o maksymalnej długości 15 m spełnia najnowsze wymagania rynku. Dzięki tym gabarytom pojazd nie tylko przewozi więcej pasażerów, ale także oferuje dodatkowe możliwości w zakresie aranżacji przestrzeni. Ogólnie rzecz biorąc, seria Volvo 9700 jest teraz dostępna w czterech długościach - 12, 13, 14 i 15 metrów - i łącznie w dziewięciu różnych funkcjonalnych wersjach, spełniających różnorodne potrzeby klientów.

I na koniec tegoroczne hasło. Autobusowe motto Volvo w Busworld to "Stwórz swoje zeroemisyjne miasto".


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Busworld
elektrobus
autokar
Volvo

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....