TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Busworld 2017: Elektryczny debiut Medcomu [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 06.11.2017 18:30:06
Busworld 2017: Elektryczny debiut Medcomu

Firma Medcom po raz pierwszy wzięła udział w autobusowych targach w Kortrijk. To pokazuje rosnący udział rynku autobusów elektrycznych w obrotach warszawskiej spółki. O autobusowej ofercie Medcomu opowiedział nam kierownik sprzedaży - Sławomir Jarząbkowski.

Polski producent urządzeń energoelektronicznych dużych mocy zaprezentował międzynarodowej publiczności własne ładowarki do autobusów elektrycznych. Po raz pierwszy ta linia produktów pokazana została pokazana na targach Innotrans 2016 w Berlinie. To nie tylko całe spectrum różnego typu ładowarek, ale także autorski system zarządzania siecią ładowania, gwarantujący pełną optymalizację wykorzystania infrastruktury oraz redukcję kosztów zużycia energii elektrycznej.

- "Wszystkie modele ładowarek są zgodne z najnowszymi europejskimi standardami ładowania, zapewniają niezwykle wysoką wydajność konwersji napięcia i bardzo niski poziom zakłóceń generowanych w sieci. Poza tym współpracują z wszystkimi rodzajami baterii dostępnymi na rynku i mogą być podłączone także do sieci tramwajowej czy trolejbusowej (600 VDC lub 750 VDC), a przy tym sprawdzają się nawet w skrajnie niesprzyjających warunkach atmosferycznych oraz temperaturach. Gwarantujemy także pełne wsparcie wdrożeniowe, serwisowe i utrzymaniowe oraz możliwość modyfikacji rozwiązań i parametrów zgodnie ze specyfikacją konkretnego projektu oraz wymagań klienta - nie tylko na poziomie technicznym, ale także wzornictwa i designu" - dodaje Joanna Nichthauser, dyrektor marketingu w Medcom.


Technologia SiC z Polski

Medcom jest jedyną na świecie polską firmą specjalizującą się w rozwiązaniach bazujących na technologii SiC i należy do nielicznych przedsiębiorstw na świecie propagujących jej rozwój. Pierwszy produkt oparty o komponenty wykonane z węglika krzemu Medcom zaprezentował już w 2014 r. Była to przetwornica statyczna PSM-35 SiC. W 2016 roku w ofercie Medcom pojawił się z kolei falownik trakcyjny zintegrowany z przetwornicą pomocniczą dla autobusów elektrycznych (FT-160-600 / PSM-42), w całości wykonany w technologii węglika krzemu (full SiC). Teraz przyszedł czas na ładowarki.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Busworld
Medcom
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....