TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Bombaj kupuje 340 autobusów elektrycznych
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.01.2020 13:00:51
Bombaj kupuje 340 autobusów elektrycznych

Indyjski Departament Przemysłu Ciężkiego, działający przy Ministerstwie Przemysłu Ciężkiego i Przedsiębiorstw Publicznych, udzielił zgody na zakup 5 595 autobusów elektrycznych, które mają trafić do co najmniej 64 miastach. Nastąpiło to w wyniku realizacji indyjskiego programu FAME-II, promującego czysty i zrównoważony transport publiczny.


Przetarg na 340 elektryków

Przedsiębiorstwo transportowe Brihan-Mumbai Electric Supply and Transport Undertaking (BEST) ogłosiło przetarg na dostawę i obsługę 140 jednopokładowych autobusów elektrycznych i 200 autobusów elektrycznych klasy MIDI dla miasta Bombaj. Warunki przetargu przewidują, że każdy oferent musi osiągać minimalny średni roczny obrót ze sprzedaży w wysokości ponad 7,01 miliona USD. Termin składania ofert upłynął w dniu 7 stycznia.

Warunki umowy

Umowa obejmie dostawę autobusów, obsługę i utrzymanie tras, na których jeździ BEST. Zwycięzca przetargu będzie odpowiedzialny za zapewnienie infrastruktury ładowania wraz z potrzebną energią elektryczną. Za infrastrukturę wyższego szczebla i podłączenie elektryczne ma odpowiadać dystrybutor energii elektrycznej. Umowa będzie obowiązywać przez 10 lat. Warunki umowy zobowiązują oferenta do zapewnienia sprawnej i pomyślnej realizacji projektu. Producent autobusów musi posiadać zakład produkcji autobusów elektrycznych w Indiach. Wymagania dotyczące testowania i certyfikacji co najmniej jednego autobusu elektrycznego powinny zostać wypełnione w wyznaczonym centrum testowym w Indiach zgodnie z wymaganiami Central Motor Vehicle Rules 1989. Oczekuje się, że autobusy będą jeździć codziennie przez 18 do 20 godzin. Autobusy MIDI mają pomieścić 40 pasażerów na miejscach siedzących, z kolei autobusy standardowe – 60 pasażerów. Autobusy powinny działać przez 3-4 godziny na jednym ładowaniu.

Firma BEST zapewnia transport autobusowy w granicach Brihan-Bombaj, a także w obszarach Navi Bombaj, Thane i Mira-Bhayander. Z jej usług korzysta średnio 2,9 miliona pasażerów, którzy podróżują codziennie na 505 liniach autobusowych, obsługiwanych za pomocą 3 800 autobusów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
elektrobus
przetarg
Bombaj
Indie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....