TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Bilet Jarosławski w ofercie PKS Jarosław i Polregio
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 27.04.2018 09:57:08
Bilet Jarosławski w ofercie PKS Jarosław i Polregio

Przewoźnik kolejowy POLREGIO i PKS Jarosław przygotowali wspólną ofertę tzw. "Bilet Jarosławski". W jego ramach podróżni będą mogli kupić tańsze bilety. Oferta dotyczy połączeń na trasie Rzeszów-Jarosław-Lubaczów-Horyniec Zdrój-Narol. Jak poinformował PAP Jan Andrzej Prawelski z podkarpackiego oddziału Przewozów Regionalnych, wspólna oferta przewozowa zostanie wprowadzona 1 maja br.

Majówkowa integracja

-"Oferta dotyczy przejazdów pociągami POLREGIO w relacjach od stacji Jarosław do stacji znajdujących się w kierunku Rzeszowa. Powiązana jest z przejazdami autobusowymi realizowanymi przez PKS Jarosław z przystanków na odcinku Narol-Horyniec Zdrój-Lubaczów w kierunku Jarosławia" – wyjaśnił.

Prawelski dodał, że warunkiem skorzystania z oferty w przypadku biletu na przejazd pociągiem relacji Jarosław-Rzeszów jest posiadanie przez podróżnego biletu autobusowego np. z Lubaczowa do Jarosławia.

"Bilety na przejazd pociągiem można nabyć wyłącznie na stacji Jarosław w dniu wyjazdu w punktach kasowych lub w pociągu u obsługi, nie ma wówczas dodatkowej opłaty. Podróżny musi tylko wręczyć kasjerowi lub konduktorowi wykorzystany w dniu wyjazdu bilet autobusowy relacji Narol-Horyniec Zdrój-Lubaczów–Jarosław" – zaznaczył.

Analogiczna sytuacja będzie miała miejsce dla osób, które najpierw będą podróżować pociągiem POLREGIO z Rzeszowa i będą chciały się przesiąść do autobusu PKS w Jarosławiu i kontynuować podróż w kierunku Narol-Horyniec Zdrój-Lubaczów.

W ramach oferty "Bilet Jarosławski" podróżni, którzy będą spełniać te warunki będą mogli nabyć bilet na przejazd pociągiem w niższej cenie. Np. za przejazd pociągiem na odcinku Jarosław – Przeworsk bilet będzie kosztował 2 zł, a cena regularna wynosi 3,2 zł; natomiast za bilet relacji Jarosław – Rzeszów trzeba będzie zapłacić 6 zł zamiast 9 zł. Prawelski zaznaczył, że od wymienionych cen podróżnym przysługują wszystkie ulgi ustawowe.

Przewoźnicy nie wykluczają w przyszłości rozszerzenia oferty.

Zimowe porozumienie

Jarosławski bilet to pierwszy efekt podpisanego w lutym br. transportowego porozumienia komunikacyjne między Przewozami Regionalnymi a Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej Jarosław. Jak podkreślił wówczas prezes Przewozów Regionalnych Krzysztof Zgorzelski, porozumienie daje jasny sygnał, że wspólne przewozy mogą być realizowane na szerszą skalę z uwzględnieniem potrzeb mieszkańców całego województwa podkarpackiego.

Z kolei prezes PKS Jarosław Ireneusz Kochanowicz przypomniał, że firma świadczy usługi na terenie sześciu powiatów.

-"Nawiązanie współpracy z Przewozami Regionalnymi traktujemy z jednej strony jako docenienie naszej firmy na rynku transportu zbiorowego, a z drugiej strony jest to wyzwanie, bo będziemy tworzyć nowy produkt dla mieszkańców Podkarpacia" - podkreślił.

Kochanowicz zwrócił uwagę, że efektem porozumienia będzie też zwiększenie efektywności wykorzystania środków transportowych, co pozytywnie wpłynie m.in. na ochronę środowiska.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKS Jarosław
integracja

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....