TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Autobusy Volvo zyskują popularność w Niemczech
InfoBus.pl - Opublikowano: 07.09.2020 19:00:27
Autobusy Volvo zyskują popularność w Niemczech

Autobusy Volvo – turystyczny, międzymiastowy i elektryczny - otrzymały nagrody "Best Travel High Decker", "Best Intercity Bus" i "Best Electric Bus" podczas rozdania ETM Awards, w Stuttgarcie w Niemczech.

Ponad 8 tys. czytelników czasopism branżowych poświęconych tematyce pojazdów użytkowych wzięło udział w 24. ceremonii rozdania nagród ETM, która odbyła się wirtualnie w związku z pandemią Covid-19. Wyniki tego rankingu są najważniejszym punktem odniesienia dla pojazdów użytkowych już od 1997 roku i wiarygodnym wskaźnikiem sytuacji w branży.

Nagrody zaprezentował Julian Hoffmann, kierownik ds. testów i technologii w ETM, a w imieniu Volvo odebrał je nieco wcześniej Thomas Hartmann, Dyrektor Zarządzający Volvo Buses Germany.

Trzy modele

"Innowacyjność i konsekwentne wdrażanie najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i technologii cyfrowej sprawiają, że nie tylko Volvo Buses, ale przede wszystkim nasi klienci odnoszą sukcesy. Ta potrójna nagroda to zatem wielki zaszczyt i ważny wyraz uznania dla naszych usług i naszej zdolności do innowacji", mówi Thomas Hartmann.

Nagrody otrzymały aż trzy modele autobusów Volvo – wszystkie produkowane w całości w Polsce, we wrocławskiej fabryce Volvo:

Best Travel High Decker

autobus turystyczny Volvo 9900 Zwycięstwo w segmencie autobusów turystycznych pokazuje, że Volvo 9900 premium, wzorzec bezpiecznego i komfortowego podróżowania, zapoczątkowało nową erę dla transportu na krótkich i długich dystansach na rynku europejskim.

Ten model charakteryzują: atrakcyjny design, aerodynamika oszczędzająca paliwo i najwyższy standard bezpieczeństwa. Wprowadzone na rynek w 2018 r. Volvo 9900 otrzymało także tytuł Autokaru Roku w Hiszpanii i Irlandii. Model ten otrzymał również nagrodę za wzornictwo Red Dot Award, nagrodę za zrównoważony rozwój, nagrodę Grand Coach Award oraz nagrodę za najlepszy poziom bezpieczeństwa - Safety Label Coach - na międzynarodowych targach Busworld w Brukseli w ubiegłym roku.

Best Intercity Bus

Volvo 8900 jest uniwersalnym pojazdem, który spełnia wszystkie wymagania związane z poruszaniem się w ruchu miejskim, międzymiastowym, a także wahadłowym i dostawczym.

Jest dostępny jako pojazd dwu- lub trzyosiowy, w siedmiu wersjach długości - od 12,0 do 14,9 metrów.

Ze względu na dużą liczbę różnych wariantów jest wszechstronny i oferuje maksymalną dostępność, niezawodność, łatwą obsługę i niskie koszty eksploatacji.

Best Electric Bus

Zwycięzcy tej nowo utworzonej kategorii (w 2019 r.) – bezemisyjne i ciche Volvo 7900 Electric oraz w pełni elektryczne przegubowe Volvo 7900 EA oferują nawet o 80% wyższą efektywność energetyczną w porównaniu z porównywalnymi autobusami z silnikiem wysokoprężnym. Ich akumulatory litowo-jonowe mogą być ładowane przez całą dobę, a Volvo 7900 EA może przewozić do 150 pasażerów.

Jako dostawca kompleksowych usług, Volvo Buses ułatwia europejskim miastom wprowadzanie technologii elektrycznych w transporcie miejskim, oferując modułowy pakiet usług, który obejmuje wszystkie aspekty planowej eksploatacji i serwisu.

-"Wygrana w trzech różnych kategoriach to dla nas powód do wielkiej dumy. Pokazuje, że Volvo Buses posiada szeroką gamę produktów, które można dostosować do potrzeb transportowych każdego klienta", mówi Thomas Hartmann.

Na zzdjeciu: Thomas Hartmann, Dyrektor Zarządzający Volvo Buses Germany, wirtualnie odebrał trzy nagrody ETM AwardsSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
nagroda
Volvo
Niemcy

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....