TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Autobusowy Fundusz ruszy za miesiąc
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.07.2019 13:00:44
Autobusy Fundusz ruszy w sierpniu

W sierpniu br. ruszy fundusz wsparcia odbudowy linii autobusowych. Rząd zachęcamy wszystkie samorządy, aby skontaktowały się z urzędami wojewódzkim i tam zgłosiły swoje transportowe potrzeby.

Ustawa o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej dotyczy przywrócenia zredukowanych połączeń autobusowych przede wszystkim w małych miastach i na wsiach

-"Fundusz wsparcia odbudowy lokalnych linii autobusowych w praktycznym wymiarze będzie funkcjonował od połowy sierpnia. Zachęcamy wszystkie samorządy żeby zgłaszały się do urzędów wojewódzkich - oświadczył wicepremier, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Sasin podczas rozmowy w programie "Tłit" w Wirtualnej Polsce poruszył kwestię odbudowy połączeń autobusowych, co zapowiedzieli na lutowej konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki w ramach pięciu propozycji programowych, tzw. nowej piątki PiS.

Transportowe wakacje

- Od połowy sierpnia będzie już funkcjonował w praktycznym wymiarze, a nie tylko prawnym, fundusz wsparcia odbudowy lokalnych linii autobusowych. Zachęcamy wszystkie samorządy żeby zgłaszały się do urzędów wojewódzkich, wojewodowie będą pomagać, informować, tak żeby te pieniądze otrzymywać i te linie uruchamiać - powiedział Sasin.

Ustawa o funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej dotyczy przywrócenia zredukowanych połączeń autobusowych przede wszystkim w małych miastach i na wsiach. Prezydent Andrzej Duda podpisał ją na początku czerwca.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ustawa
PKS
  • Emilia Węglarz Choroś – 08.07.2019

    Bo nie chcecie widzieć pokazujecie stare autosany żeby ponizac i ośmieszać a dobrze wiecie że prywatni przewoźnicy też mogą z tego korzystać i raczej te autobusy są nowoczesniejesze to w waszych umysłach zagłosował się prlowski system i aż automatu podświadomość wam każe wraca do tego co było jak macie problem to do specjalisty bo po lokalnych drogach mogą jeździć przysłowiowe busy lub mini autobusy kursy mogą być rządzie Ale żeby były wiem jaką afera była we wrześniu jak dzieciaki nie miały czym dojechać do szkół i są ograniczone w wyborze tych szkół bo decyduję połączenie moje dziecko ma 30 km do Radomia NIE ma połączenia musimy jej coś wynająć a to są potężne koszty zanim nasmsrujecie glupawy artykuł to wyjdzcie w teren do gmin do wsi małych miasteczek zapraszam

  • Krzysztof Woźniak – 08.07.2019

    Totalne jaja robią sobie z Ludzi , z Polaków 😠😠😠.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....