TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

16 milionów pasażerów Polskiego Busa i nowa kampania
POLSKIBUS.COM InfoBus.pl - Opublikowano: 02.02.2016 13:52:04 9 komentarzy
Polski Bus nie poprzestaje i podejmuje kolejne próby ekspansji.

PolskiBus.com, najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy, będący liderem rynku przewiózł już ponad 16 milionów pasażerów od początku swojej działalności.

Rok 2015 był czasem dynamicznego rozwoju i rozbudowy siatki połączeń, docierających do najważniejszych polskich i europejskich miast. Pod koniec ubiegłego roku uruchomiono kolejne połączenie międzynarodowe, tym razem do Budapesztu, które cieszy się niesamowitą popularnością. Klienci mają do dyspozycji dwie nowe strony internetowe PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com wraz z tak długo wyczekiwanym przez wszystkich Systemem Rezerwacji Wybranych Miejsc w ekskluzywnych autokarach PolskiBusGold.com.

"16-milionowy pasażer na pokładzie naszych komfortowych autokarów jest dla nas doskonałym dowodem uznania, że to co robimy jest potrzebne i pożądane przez mieszkańców Polski. Jestem przekonany, że przy obecnym szybkim tempie wzrostu sprzedaży biletów już niedługo przekroczymy magiczną liczbę 20 milionów zadowolonych klientów. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za zaufanie i lojalność, którymi codziennie obdarzają nas nasi pasażerowie. To właśnie dla Was prowadzimy tę działalność i codziennie dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, nieustannie wyznaczając nowe, wysokie standardy."? powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Rok 2015 był kolejnym okresem intensywnej pracy na rzecz niezwykle dynamicznego rozwoju oferty firmy w Polsce. We wrześniu PolskiBus.com uruchomił 8 nowych linii docierających do 17 nowych miast, a także wprowadził na rynek nową luksusową markę PolskiBusGold.com. Łączna wartość inwestycji w 2015 r. wyniosła ponad 50 mln zł, w tym ponad 10 mln zł przeznaczono na najnowszą flotę ekskluzywnych autokarów. Ponadto miało miejsce otwarcie kolejnej międzynarodowej linii w siatce połączeń PolskiBus.com, tym razem do Budapesztu jako przedłużenie linii P6 Warszawa ? Radom ? Kielce - Kraków.

W ubiegłym roku PolskiBus.com zaprezentował nową odsłonę swojej strony internetowej, charakteryzującej się nowoczesnym i jeszcze bardziej przejrzystym layoutem. Również PolskiBusGold.com doczekał się własnej strony internetowej oraz wprowadzenia systemu rezerwacji konkretnych miejsc w autokarze, co było spełnieniem próśb i oczekiwań wielu pasażerów.

Przewoźnik chce kontynuować swoją ekspansję na polskim rynku. W tym celu wystartował z nową kampanią reklamową. Poniżej jeden ze spotów, które są jej elementem.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Polski Bus
 • paw – 02.02.2016

  A nie jest napisane ile linii skrócił i zlikwidował (zawiesił). Może tym też warto się pochwalić.

 • Batek – 02.02.2016

  Ciekawe ile podatku odprowadzili do naszego budżetu po zaksięgowaniu faktury za usługi marketingowe firmy zarejestrowanej w raju podatkowym.

 • xyz – 02.02.2016

  Jaki on Polski ? do jasnej Anielki przestańcie z tym Polskim kto w ogóle zezwolił aby gość w spódniczce nosił miano Polski skoro on nawet "dzień dobry" po Polsku nie umie powiedzieć. Do naszego budżetu ani jedna złotówka podatku nie trafia, a nasze rodzime firmy wykasza jedną po drugiej

 • zygi – 02.02.2016

  [komentarz usunięty, powód: niezgodny z regulaminem]

 • Rzeszowiak – 03.02.2016

  Od razu widać ze konkurencja usiadła do komentowania. Oj boli boli sukces bociana. Obstawiam zawistnych i ciulajacych polaczkow z Neobusa, Plusabusa i pksa. No i Lux na dokładkę. Panowie mniej żółci

 • Leszek – 03.02.2016

  Rzeszowiak to takie typowe. Kompletnie nie odnieść się do argumentów, tylko bąknąć coś o jadzie i zawiści, a już nieukrywana pogarda wobec cyt."polaczków z ..." pozwala mi zgadnąć, że mamy do czynienia z typowym trollem. Tymczasem faktem jest, że PB nie tylko nie płaci podatków, ale nie ujawnia swoich danych finansowych w KRS (wymóg prawny!) za lata 2013 - 2014, gdyż wydałoby się, że Spółka cały czas ma ujemną rentowność.

 • UWAGI – 03.02.2016

  1.Polski to tylko w nazwie2. Adodać "ARTYKUŁ SPONSOROWANY" ??3. Brak autora tej ulotki

 • antyPBcom – 03.02.2016

  każdy ich artykuł tutaj jest sponsorowany!!!! Piszą o wszystkich głupotach a ja niestety nie mogę się ciągle dowiedzieć ile razy kierowca na linii P97465484353095972 skręcił kierownicą w lewą stronę.bardzo mi zależy na takiej informacji bo bez niej mam problemy z zasypaniem

 • Ryba hyba – 03.02.2016

  Weź czopek na przeczyszczenie. To cię rozluźni i zaśniesz

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....